Reklama
aplikuj.pl

Saints Row 4 za darmo. Porządna odsłona serii w idealnej cenie

saints row

Epic Games Store przygotował dwie nowe oferty na darmowe gry. Tym razem możemy bezpłatnie przypisać sobie do konta Saints Row 4 oraz Wildcat Gun Machine.

Saints Row 4 darmowe na Epic Games Store

W Epic Games Store czekają na Was kolejne dwie darmowe produkcje. Tym razem możecie przypisać na stałe do konta Saints Row 4 oraz Wildcat Gun Machine. Czas jest do 15 grudnia, do godziny 17:00.

Saints Row 4: Re-Elected

Jesteś prezydentem! Święci przeprowadzili się z mieszkania na poddaszu do Białego Domu, ale Ziemia została zaatakowana, a Twoim zadaniem jest ocalić ją za pomocą arsenału supermocy i najwymyślniejszych broni w najbardziej zwariowanej grze rozgrywanej w otwartym świecie.

Czytaj też: Growy Oscar Gry Roku mógł trafić tylko do jednej gry. The Game Awards rozdane

  • Szef Superbohater – Przeskakuj nad budynkami. Zabijaj mocą umysłu. Demoluj czołgi. To nieliczne z Twoich supermocy.
  • Niszczycielskie kosmiczne zabawki – Pobaw się imponującą liczbą pojazdów i broni z arsenału obcych. Do dyspozycji masz polaryzator, dezintegrator i wiele innych wynalazków.
  • Personalizowana broń, personalizowany chaos – Twoja postać wygląda i jest ubrana tak, jak chcesz. Teraz masz mnóstwo opcji personalizacji broni.
  • Pełna wersja gry Saints Row IV: Re-Elected zawiera aż 25 pakietów DLC.

Wildcat Gun Machine

Wildcat Gun Machine to dungeon crawler typu bullet hell, w którym stawisz czoła hordom odrażających, przypominających kupę mięsa bestii, wspomagając się szerokim arsenałem broni, ogromnych mechów i uroczych kociąt.

Przemierzaj rozległe, przypominające labirynt lochy i uwolnij ogromne mechy ze szponów demonicznych starożytnych bogów. Starcia z wrogami są trudne i opracowane z rozmysłem, nie losowo, przez co wymagają od gracza logicznego myślenia.

Czytaj też: Doskonałe Star Wars Jedi Ocalały z oficjalną datą premiery

Przygotuj broń, zdziesiątkuj wrogów, polegnij, a potem odpłać pięknym za nadobne! Do wyboru masz ponad 40 rodzajów broni o wyjątkowych cechach, na przykład z automatycznie kierowanymi pociskami, wiązkami laserowymi dalekiego zasięgu, a także eksplodującymi nabojami o dużym promieniu rażenia.

Postacie można ulepszać i dostosowywać do swojego stylu gry. Zwolennicy łagodniejszego poziomu trudności, mogą zwiększyć liczbę możliwych odrodzeń, a speedrunnerzy – zwiększyć szybkość postaci i ulepszyć jej umiejętność wykonywania susów.