WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Samsung Galaxy A70e na pierwszych grafikach. Wygląda jak kompaktowa wersja Galaxy A70

Od premiery Samsunga Galaxy A70 minął już prawie rok i Samsung już szykuje jego następcę. Model A70e pojawił się na pierwszych grafikach i trzeba przyznać, że prezentuje się bardzo elegancko.

Samsung Galaxy A70e zdjęcia

Samsung Galaxy A70 był smartfonem dosyć sporym. Wyposażony w ekran o przekątnej 6,7 cala miał wymiary 164,3 x 76,7 x 7,9 mm. Wariant A70e będzie nieco mniejszy i zaoferuje ekran o przekątnej 6,1 cala i wymiary 156.8 x 76.45 x 9.35mm.

Skąd tak mała różnica w wymiarach, skoro ekran jest wyraźnie mniejszy? To najprawdopodobniej kwestia szerszych ramek wokół wyświetlacza. Ramki to rzecz, która najmocniej rzuca się w oczy jeśli porównamy A70 oraz A70e. Drugą widoczną zmianą jest przeniesienie gniazda Jack 3,5mm z dolnej na górną krawędź obudowy. Na grafikach widzimy też port USB typu C, czytnik linii papilarnych umieszczony z tyłu obudowy oraz potrójny aparat główny. W ekranie mamy wcięcie w centralnej części w stylu Infinity-U.

Samsung Galaxy A70e zdjęcia

Galaxy A70e prezentuje się na grafikach bardzo elegancko, głównie za sprawą ładnie ściętych krawędzi w dolnej i górnej części obudowy. Zupełnie jak w Huaweiu P30 Pro. Ale nie trudno odnieść wrażenie, że to może być coś na kształt wersji Lite modelu Galaxy A70. Być może to właśnie kwestia szerszych ramek wokół ekranu, ale nie będę zaskoczony, jeśli Galaxy A70e będzie tańszym modelem dla mniej wymagających użytkowników.