Wyciekło zdjęcie pudełka ujawniające najważniejsze informacje o Samsung Galaxy Note 9 oraz oficjalny zwiastun

Samsung, Galaxy, Galaxy Note9, Note9, smartfon, specyfikacja, zdjęcie, pudełko, szczegóły,

Zdjęcie pudełka Galaxy Note9 z Rosji i oficjalny film w formie zapowiedzi/przedstawienia nadchodzącego smartfonu Samsunga z Nowej Zelandii. Nic więcej nam nie trzeba, aby wyklarować sobie kolejne informacje o produkcie z tak wyczekiwaną premierą (przynajmniej przez fanów Fortnite).

Tak więc, wspomniane pudełko pomimo solidnej dawki cyrylicy serwuje nam równie obfitą wiedzę w postaci specyfikacji Galaxy Note9. Oficjalnie na jego pokładzie znalazł się 6,4-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości QHD+, 4000 mAh bateria, 6 GB pamięci RAM w połączeniu z 128 GB pamięci masowej. W przypadku aparatów możemy oczekiwać dwóch 12 Mpx na tyle o przysłonie f/1.5-2.4 i f/2.4. Z kolei przednia kamera może pochwalić się 8 Mpx z autofokusem. Całość dopełnia certyfikat IP68, czytnik linii papilarnych oraz głośnik i słuchawki dostarczone albo wykonane we współpracy z AKG.

W przypadku filmiku informacji nie jest tak wiele, ale nadal czegoś możemy się w nim doszukać. Warto na początek wspomnieć, że jego opublikowanie było najprawdopodobniej przypadkiem, ponieważ wkrótce po premierze został zdjęty z kanału. Przedstawia głównie ulepszenia rysika S Pen z Bluetooth, ale oprócz tego wskazuje na żywotność baterii oraz dostępne miejsce na dane. To może wynieść aż 1 TB… ale z kartą rozszerzeń i 512 GB wersją.

https://youtu.be/3gjaOtU3Mr0

Źródło: GSMarena#1GSMarena#2
Zdjęcia: GSMarena