Reklama

Samsung Galaxy Z Flip 3 Lite może pojawić się w sierpniu

Samsung Galaxy Z Flip 3 Lite może pojawić się w sierpniu

Wedle plotek, sierpień upłynie pod znakiem premier Samsunga. Południowokoreański gigant, prócz flagowych urządzeń ma wprowadzić na rynek także Galaxy Z Flip 3 Lite.

Samsung Galaxy Z Flip 3 Lite zadebiutuje 11 sierpnia?

Wcześniejsze doniesienia mówiły, że wydarzenie Samsung Unpacked odbędzie się 3 sierpnia. Producent zaprezentuje wówczas składane smartfony Galaxy Z Fold 3 i Galaxy Z Flip 3, smartwatche – Galaxy Watch 4 i nowe słuchawki Galaxy Buds 2. Najnowszy raport koreańskiego serwisu Herald mówi jednak, że impreza odbędzie się 11 sierpnia. Dodatkowo wspomina, że w tym samym dniu dostaniemy też Galaxy Z Flip 3 Lite.

Czytaj też: Oficjalny plakat Axon 30 5G. ZTE szykuje nową kamerę pod aparatem

Rendery Galaxy Z Flip3, Samsung Galaxy Z Flip3, Galaxy Z Flip3 wersje kolorystyczne, Galaxy Z Flip3, specyfikacja Galaxy Z Flip3
Samsung Galaxy Z Flip 3 – rendery

Jest to bardzo interesujące doniesienie, zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, iż mówiło się o anulowaniu produkcji tego modelu. Powód oczywiście był prosty – niedobory chipów. Jeśli jednak Herald się nie myli, to z niecierpliwością czekamy na premierę tańszego Galaxy Z Flip 3. Wersja Lite ma być skierowana do masowego odbiorcy dzięki swoim przystępniejszym cenom. Powyższa informacja przeczy również plotkom, jakoby Galaxy Z Flip 3 Lite miał pojawić się dużo później.