Reklama

Samsung QLED i oświetlenie Philips Hue w nowej promocji

samsung qled philips hue

Do zakupu telewizorów Samsung QLED możemy otrzymać oświetlenie Philips Hue. A całością sterować z poziomu jednej aplikacji.

Philips Hue w aplikacji Samssung SmartThings

Kolorowe oświetlenie mieszkania to ciekawy dodatek do filmowych seansów. Ale zazwyczaj jego sterowanie wymaga oddzielnej aplikacji lub pilota i ostatecznie może i jest ładnie i efektownie, ale niekoniecznie wygodnie w obsłudze.

Dzięki współpracy Philipsa i Samsunga, oświetleniem Hue można sterować z poziomu aplikacji SmartThings. Której możemy też używać do obsługi telewizora QLED.

Czytaj też: 1800-watowy elektryczny rower FREY Beast, to bestia nie tylko z nazwy

Samsung QLED w promocji z oświetleniem Philips Hue

philips hue qled

Jeśli do 28 lutego kupimy jeden z wybranych telewizorów Samsung QLED 2020 możemy otrzymać zestaw oświetlenie Philips Hue o wartości 699 zł.

Czytaj też: Poznajcie nowe BMW M5 CS 2022. To najmocniejsze BMW M w historii

Aby tak się stało, należy po zakupie zostawić opinię na temat telewizora na stronie internetowej Samsunga lub sklepu, w którym został kupiony i dopisać do niej #promocjasmartqled. Następnie robimy zdjęcie lub zrzut ekranu opinii i przesłać je wraz z rejestracją na stronie internetowej promocji.

Pod powyższym odnośnikiem znajduje się lista modeli telewizorów objętych promocją. Trzeba przyznać, że jest ich całkiem sporo.