Reklama
aplikuj.pl

Monitory Samsung Smart Monitor idealne w dobie pandemii

Monitory Samsung Smart Monitor, Smart Monitor, ekrany Smart Monitor

Samsung ogłosił właśnie swoją nową rodzinę monitorów Samsung Smart Monitor, której modele powinny zawitać na rynki europejskie nie wcześniej, niż w grudniu tego roku.

Premiera Samsung Smart Monitor

Zupełnie nowe modele Smart Monitor, to ponoć innowacyjne ekrany „do wszystkiego”, które łączą w sobie bezprecedensowy zestaw funkcji w myśl nauki, pracy oraz rozrywki. Nie jest to jednak przesada, bo w rzeczywistości Smart Monitor zapewnia liczne opcje łączności zarówno dla komputerów PC, jak i smartfonów

Czytaj też: SYNCRO Q704 to pierwsza obudowa od Seasonic
Czytaj też: Oczyszczacz Samsung ze złotym panelem, ale nie po to dlaczego myślicie
Czytaj też: Koniec serii Galaxy Note? Jak jeden tweet wywołał burzę

Użytkownicy mogą podłączyć swoje smartfony z monitorem za pomocą funkcji Tap View, App Casting lub Apple AirPlay. Aby w pełni korzystać z komputera stacjonarnego za pomocą urządzenia mobilnego, użytkownicy mogą również połączyć się z monitorem za pomocą aplikacji Samsung DeX.

W przypadku biura domowego i nauki, wyświetlacz obsługuje aplikacje Microsoft Office 365 bez połączenia z komputerem dzięki wbudowanemu Wi-Fi, umożliwiając użytkownikom przeglądanie, edycję i zapisywanie dokumentów w chmurze bezpośrednio z monitora.

Smart Monitor umożliwia również użytkownikom bezprzewodowy i zdalny dostęp do plików z komputera PC lub przeglądanie zawartości z laptopa. Obecny w monitorze port USB typu C umożliwia przesyłanie danych, wyświetlanie i zasilanie – do 65 W – za pomocą tylko jednego złącza. Szereg portów USB i moduł Bluetooth 4.2 zapewniają dodatkową wszechstronność połączeń.

Czytaj też: Te inteligentne okulary zawsze wskażą Wam drogę do domu
Czytaj też: Mikrofon VOCE od GELID zapowiada się świetnie
Czytaj też: Scribit, czyli pierwsze w pełni przetwarzalny marker

Po zakończeniu pracy wyświetlacz działa również jako kompletne centrum rozrywki z możliwością przesyłania strumieniowego treści za pomocą Smart Hub firmy Samsung. Sklep z aplikacjami monitora umożliwia użytkownikom oglądanie ulubionych treści z Netflixa, HBO, czy YouTube bez połączenia z komputerem lub urządzeniem mobilnym, , co wyjaśnia obecność zintegrowanego głośnika.

W chwili premiery Samsung Smart Monitor jest dostępny w dwóch modelach. M7 zapewnia ekran o rozdzielczości UHD na 32-calowym panelu, podczas gdy M5 obsługuje rozdzielczość Full HD na 32- lub 27-calowym ekranie.