Reklama
aplikuj.pl

Oto Savannah Hybrid Runner – elektryczny rower turystyczny marzeń

Savannah Hybrid Runner, elektryczny rower turystyczny

Firma Frey zaprezentowała marzenie każdego, kto szuka nowego elektrycznego roweru turystycznego. Mowa o modelu Savannah Hybrid Runner, w przypadku którego nie da się narzekać zarówno na 1-kWh akumulator z zasięgiem do 200 km na jednym ładowaniu, jak i aż 1000-watowy silnik elektryczny Bafang w piaście.

Savannah Hybrid Runner to wyjątkowy elektryczny rower turystyczny

Savannah Hybrid Runner opracowano na bazie ramy ze stopu aluminium 6061, która wymusza na rowerzyście komfortową, wyprostowaną pozycję. Poza tym jest dostępna w trzech rozmiarach i obejmuje tylny bagażnik o ładowności aż 150 kilogramów. Poza tym ten eBike może sięgnąć po 27,5- lub 29-calowe obręcze z oponami do rowerów górskich, 130- lub 150-mm widelce Rockshox, czterotłoczkowe hydrauliczne hamulce tarczowe Tektro HD E730 z 203-mm tarczami oraz opcjonalne oświetlenie przednie i tylne.

Czytaj też: Autostrada dla dronów. Rząd Wielkiej Brytanii opisuje Skyway

Wspomniany układ napędowy może wykorzystać nie tylko 1000-watowy, ale też 500- i 250-watowy silnik elektryczny w tylnej piaście, aby wpisać się lepiej w upodobania rowerzystów lub lokalne przepisy. Cena tego elektrycznego jednośladu wynosi 2580 dolarów, ale dotyczy to tylko pierwszych 300 sprzedanych modeli, bo po ich sprzedaży cena wzrośnie do 2880 dolarów.