Jeszcze przed premierą Ligi Sprawiedliwości pojawiły się pierwsze wzmianki, że być może powstanie film o Barrym Allenie. Gdy wcielający się w niego Ezra Miller zdobył uznanie fanów decyzja zapadła. I od tamtej pory niewiele więcej wiedzieliśmy. W końcu jednak dowiadujemy się, że scenariusz filmu Flash został napisany na nowo, a jego produkcja ma ruszyć jeszcze w tym roku.

Czytaj też: Nowe spoilery dotyczące fabuły Endgame

Flash wykreowany przez Millera na potrzeby Justice League był jednym z niewielu dobrych elementów tego filmu. Nic dziwnego, że Warner Bros. i DC chcą dać mu solowy film. Żeby oddać ducha tej postaci przedstawić wizję aktora pozwolono mu, wraz z Grantem Morrisonem, napisać scenariusz od nowa. Podobno jest mroczniejszy, niż stworzona w 2018 roku wersja.

Według The Hollywood Reporter istnieje prawdopodobieństwo, że Ezra Miller zrezygnuje z roli, jeśli Warner Bros. odrzuci jego skrypt. Po sukcesie Aquamana mogą chcieć iść w stronę lekkich filmów komiksowych. Shazam!, który niedługo zadebiutuje w kinach może ich utwierdzić w takim przekonaniu. Na razie studio wydaje się dawać aktorowi szansę zaprezentowania swojego materiału. Jednak jego kontrakt wygasa w maju, więc ma tylko dwa miesiące na przekonanie Warner Bros. i podpisanie nowej umowy.

Na razie wiadomo, że za kamerą stanie John Francis Daleya i Jonathan Goldstein. Ezra Miller wcieli się w tytułowego Flasha i Barrego Allena. Kiersey Clemons zagra Iris West, a Billy Crudup – Henry’ego Allena. Data premiery jest nie znana.

Czytaj też: Lesbijski związek w New Mutants?

Źródło: cbr.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!