WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Scenki przerywnikowe w Warcraft 3 Reforged nie tak miały wyglądać!

Scenki przerywnikowe w Warcraft 3 Reforged nie tak miały wyglądać!

Warcraft 3 Reforged od Blizzarda trochę się zmienił. Gra w 2018 wyglądała inaczej.

Blizzcon 2018 pozwolił graczom przyjrzeć się jak będzie wyglądał odnowiony Warcraft 3 Reforged. Gry się często zmieniają, ale zazwyczaj udaje się twórcom coś ulepszyć w swoich produkcjach. Blizzard tymczasem znacznie pogorszył poprzedni stan gry.

Pojawiły się pierwsze porównania Warcraft 3 Reforged i wychodzi na to, że jeśli chodzi o scenki przerywnikowe to Blizzard trochę zmienił zdanie na temat ich wyglądu. Wcześniej mogliśmy oglądać filmowe ujęcia danych sytuacji, włącznie z animacjami twarzy, a w finalnej wersji… Zobaczcie sami.

Obstawiam, że pracy przy tego typu scenkach przerywnikowych byłoby bardzo dużo, a tak Blizzard zaoszczędził sporo czasu i pieniędzy. Nie trzeba tak dokładnie animować postacii, nie ma potrzeby planowania ujęć. Do tego nie trzeba zajmować się tłem, które widzimy za bohaterami.

Szkoda, że jednak nie poświęcono temu elementowi więcej czasu. Warcraft 3 Reforged w 2018 roku wyglądał jak remake z prawdziwego zdarzenia, a tutaj otrzymujemy coś… też dobrego, ale jednak słabszego niż zapowiadane zmiany.