Reklama

Scyzoryk inspirowany Cyberpunkiem przykuje Wasz wzrok

scyzoryk cyberpunk, cyberpunk Exoblade, Intertix Exoblade, cyberpunkowy scyzoryk,

Wygląda na to, że moda na Cyberpunka nie dotknęła tylko branży gier za sprawą gry CD Projekt Red. Tym razem na Kickstartera wpadł scyzoryk, który wziął się, jakby z przyszłości.

Mowa dokładnie o scyzoryku od ukraińskiej firmy Inertix. Ta określa swoje dzieło, jako kieszonkowy exoblade rodem z Cyberpunka, a więc przyszłości, w której technologia będzie odgrywać główną rolę w społeczeństwie. Jak czytamy, ten scyzoryk, to „najbardziej zaawansowane” tego typu dzieło na rynku, które „wyprzedza czas”.

Wbrew pozorom i kiczowatemu wstępowi, futurystyczne ostrze ukraińskiego startupu Inertix z pewnością jest eleganckim narzędziem z ciekawym mechanizmem otwierania. Tworzy go z kolei korpus z duraluminium oraz ostrze ze stali nierdzewnej.

Wspólnie łączy je mechanizm sprężynowy połączony do pętli, dzięki czemu ostrze można rozłożyć jednym ruchem nadgarstka. Wtedy całość mierzy 18 centymetrów, które maleją o 7,5 cm po złożeniu.

Czytaj też: Proste malowanie wydruków 3D w zasięgu tej technologii

Ten niewielki rozmiar powinien umożliwić wsadzenie Exoblade firmy Interix do każdej kieszeni, do czego zachęca zintegrowany otwieracz butelek. Kwestie cyberpunkowego designu uzupełniają japońskie symbole umieszczone na krawędzi uchwytu. Cena? Całe 159 dolarów z planowaną wysyłką we wrześniu.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News