Reklama
aplikuj.pl

Sennheiser HD 560S, czyli z budżetową myślą o audiofilach

Sennheiser HD 560S słuchawki

Kiedy macie zapędy audiofilskie, ale kieszenie świecą „audiofilskimi pustkami”, to może ratunek znajdziecie w nowym modelu słuchawek HD 560S od Sennheiser?

Firma kieruje model HD 560S w stronę zarówno profesjonalistów, jak i domowych melomanów, obiecując nowe membrany z mieszanki polimerów, które zostały specjalnie dostrojone pod kątem dokładności i są ustawione pod kątem, aby odzwierciedlić optymalną pozycję głośników w salonie.

Użytkownicy w HD 560S mogą spodziewać się szerokiego pasma przenoszenia od 6 Hz do 38 kHz, rozległej sceny muzycznej za sprawą otwartych muszli, czułości rzędu 110 dB i 0,05% całkowitego zniekształcenia harmonicznego.

Sennheiser twierdzi, że impedancja rzędu 120 omów powinna pozwolić na użycie słuchawek z „praktycznie każdym źródłem muzyki” przez długie godziny. Użytkownicy nie powinni bowiem odczuwać uczucia zmęczenia, dzięki otwartym, wentylowanym muszlom z weluru i niskiej wadze, bo na poziomie 240 gramów.

Czytaj też: Lenovo wprowadza na rynek komputery z Linuxem

Słuchawki HD 560S trafią do sprzedaży 29 września w sugerowanej cenie detalicznej 199,95 dolarów, czyli prawie 800 złotych, zapewniając odłączany 3-metrowy przewód zakończony wtykiem 6,35 mm i przejściówką na minijacka.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News