WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Seria Galaxy S21 może zostać zaprezentowana o wiele szybciej

Wygląda na to, że spodziewana na luty 2021 roku premiera serii Galaxy S21 może odbyć się o wiele wcześniej niż zwykle. Kiedy więc Samsung zaprezentuje nowe flagowce?

Szybszy debiut nowych flagowców Samsunga

Jakiś czas temu pojawiła się informacja, że już w listopadzie tego roku rozpocznie się produkcja podzespołów do telefonów z serii Galaxy S21. Jest to termin aż o sześć tygodni szybszy, niż wcześniej zakładano i jak można przewidywać, wskazuje to na znacznie szybszą premierę, niż luty 2021 roku. Mówi się, że szybsza premiera wynika z chęci skorzystania na pogarszającej się sytuacji Huaweia, a Samsung po prostu chce wykorzystać pojawiającą się na rynku lukę.

Czytaj też: Xperia 5 II rozebrana. Sony ciekawie chłodzi aparaty
Czytaj też: Ładowarka do iPhone. Ile kosztuje zasilacz, którego brakuje w zestawie?

Dodatkowo pojawiły się również informacje, że smartfony z nowej serii uzyskują już pierwsze certyfikaty, co w połączeniu z wcześniejszą produkcją podzespołów sprawia, że ta wcześniejsza premiera jest coraz bardziej prawdopodobna. Przecieki z Azji podają styczeń 2021 roku jako czas, w którym Samsung zaprezentuje serię Galaxy S21. Dokładne daty nie są znane, ale wskazuje się początek miesiąca.