Reklama
aplikuj.pl

Seria Horizon to nowy potwór Sony. Nadchodzą kolejne gry

horizon

Przed nami Horizon VR Call of the Mountain. To jednak nie koniec opowieści z tego świata Sony, ponieważ deweloperzy już szukają pracowników, którzy pozwolą im stworzyć jeszcze dwie gry!

Horizon i Aloy zostają z nami na dłużej

Przecieki na temat kolejnych odsłon serii Horizon okazały się prawdą. Twórcy nie kryją się z tym, że aktualnie prowadzona przez nich rekrutacja, dotyczy nowych gier z serii Horizon. Guerrilla Games podkreślają, że dalej zamierzą tworzyć nowe, przeznaczonego dla pojedynczego gracza przygody Aloy, ale w planach mają też zbadanie nowych terenów.

Czytaj też: Dead Space Remake aż się błyszczy!

Nowe oferty pracy, które widzicie powyżej dotyczą pracy w amsterdamskim oddziale firmy, gdzie powstanie trzecia część przygód Horizon oraz projekt skupiony na rozgrywce online! Nie zapominajmy także o tym, że zapowiedziano DLC do drugiej części Horizon, a do tego w planach jest serial będą prequelem. Dla największych fanów przypominam także o komiksach, które również są wydawane w Polsce.

Horizon VR najbliżej premiery

Zanim jednak sprawdzimy nowy dodatek do Horizon Forbidden West, czeka nas przygoda w wirtualnej rzeczywistości.

Czytaj też: Epic Games zabija Unreal. To nie jedyna zła informacja

Nowy headset PlayStation VR2 ma zapewnić niepowtarzalne przeżycia:

  • Grafika 4K HDR. Nasyć oczy tętniącą życiem, superwyraźną grafiką 4K HDR, która ożywia przepiękny świat Horizon.
  • Efekty gogli. Poczuj subtelne, responsywne wibracje gogli w kluczowych momentach rozgrywki, aby uzyskać głębokie, immersyjne wrażenia.
  • Technologia dźwięku 3D Tempest. Podłącz słuchawki stereo i usłysz, skąd dobiegają hałasy, dzięki zaawansowanym, realistycznym krajobrazom dźwiękowym Tempest 3D AudioTech. Dźwięk dostosowuje się dynamicznie do Twojej pozycji i ruchów głowy.
  • Wykrywanie dotyku palcem. Wchodź w interakcje z przedmiotami w grze i otoczeniem, na naturalne i intuicyjne sposoby. Nawet, jeśli fizycznie nie naciskasz przycisku, wykrywanie dotyku palcem rozpoznaje pozycję ręki, a kontroler PlayStation VR2 Sense dokładnie odtwarza ruchy Twojej ręki.
  • Efekty dotykowe. Poczuj strzelanie z łuku, wytwarzanie narzędzi, różne tekstury i podróżowanie w różnym terenie poprzez precyzyjne, różnorodne wibracje zapewnione przez kontrolery PS VR2 Sense.
  • Adaptacyjne efekty „Trigger”. Odczuj różne poziomy siły i napięcia, wchodząc w interakcje ze sprzętem i otoczeniem. Możesz liczyć na głębokie poczucie immersji, na przykład gdy naciągasz coraz bardziej napiętą cięciwę. Oprócz adaptacyjnych efektów „Trigger”, oba kontrolery PS VR2 Sense zawierają też przycisk „chwytu” do chwytania obiektów w grze.