WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Loki i jego żeńska wersja na pierwszych zdjęciach z planu serialu

Marvel intensywnie pracuje nad swoimi serialami, które już niedługo znacznie rozszerzą nam znane z kina uniwersum. Dostawaliśmy do tej pory sporo przecieków z planu WandaVision oraz Falcona i Zimowego Żołnierza. W końcu przyszedł czas na zajrzenie co dzieje się na planie Lokiego. Zobaczcie kilka zdjęć.

Loki to jeden z seriali Marvela dla Disney +, który w przyszłym roku wejdzie na platformę. Ma pokazać losy Księcia Kłamstw, który w 2012 roku uciekł grupie Avengers podczas zdobywania jednego z Kamieni Nieskończoności. Fabuła ma nam pokazać podróże w czasie i przestrzeni głównego bohatera, który pojawia się podczas przeróżnych, ważnych dla świata wydarzeń. Wiadomo też, że w jakiś sposób serial Loki ma łączyć się z filmem Doctor Strange 2. Na razie o serialu wiadomo bardzo niewiele. Wiemy, że Tom Hiddleston powróci do odgrywania tytułowej roli. W produkcji pojawi się również Sophia Di Martino, która będzie grała żeńską wersję Lokiego.

Do sieci trafiło kilka zdjęć z planu serialu, na których możemy zobaczyć zarówno Hiddlestona jak i Di Martino, czyli Lokiego i jego żeńską wersję. To pierwsze materiały z tej produkcji, jakie pojawiły się w sieci, ale możemy być pewni, że wścibscy fani dostarczą nam jeszcze wiele przecieków.

W obsadzie serialu, prócz Toma Hiddlestona i Sophii Di Martino pojawi się Owen Wilson i Gugu Mbatha-Raw. Premierę zapowiedziano na wiosnę 2021 roku.