Reklama
aplikuj.pl

Nie czas umierać – premiera przesunięta. Bond przegrywa z koronawirusem

James Bond, Bond 25, Daniel Craig, Nie Czas Umierać, No Time To Die, premiera Nie czas umierać, Nie czas umierać przesunięta premiera

Koronawirus ma wielki wpływ na branżę filmową. Zamykane są kina, a w poszczególnych krajach przesuwane premiery, jednak nowego Bonda wszyscy zobaczymy później. Niezależnie od kraju, w którym mieszkamy.

MGM i Universal podjęły decyzję o przesunięciu kwietniowej premiery nowego Bonda na listopad. Film pierwotnie miał zadebiutować na początku przyszłego miesiąca, jednak rozprzestrzenianie się koronawirusa i pozamykane kina we Włoszech, Chinach, Korei Południowej i Japonii stanowiły podstawę do przełożenia premiery filmu. Poinformowano o tym na oficjalnym Twitterze Jamesa Bonda.

Światową premierę Nie czas umierać zaplanowano na 25 listopada, zaś w Wielkiej Brytanii film pojawi się w kinach 12 listopada. Budżet nowego Bonda wyniósł ponad 200mln dolarów, więc nic dziwnego, że studia boją się strat, jakie mogą przynieść zamknięte kina.

W obsadzie prócz Daniela Craige’a zobaczymy takie gwiazdy jak: Ralph Fiennes, Naomie Harris, Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik, Lashana Lynch, Billy Magnussen, Rami Malek,  Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw i Jeffrey Wright.