WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Serial WandaVision będzie w połowie sitcomem?

Według najnowszej plotki serial WandaVision będzie w połowie sitcomem. A dokładniej w takiej konwencji ma być utrzymanych kilka pierwszych odcinków podczas, gdy reszta ma przygotować grunt pod serię Doctor Strange Muliverse of Madness.

Czytaj też: Czy w MCU Deadpool nadal będzie miał kategorię wiekową R?

Jakiś czas temu pojawiła się pogłoska,  że w serialu Disney+ mają pojawić się dzieci Wandy i Visiona. Pojawiły się one w komiksach, choć tam powstały dzięki mocom Scarlett Witch. Nowa plotka dotyczy przede wszystkim struktury sześcioodcinkowego serialu. Według niej całość zostanie podzielona na dwie bardzo różne części.

Pierwsze trzy odcinki miałyby być klasycznym amerykańskim sitcomem skupiającym się na tytułowych bohaterach. Może to oznaczać, że wpływające na rzeczywistość moce Wandy wymkną się spod kontroli stwarzając zupełnie nowe życie dla niej i Visiona.

Reszta odcinków ma już przypominać znane z MCU filmy i przygotować grunt pod serial Doctor Strange Muliverse of Madness. Według plotki wspomniane wcześniej dzieci mają być częścią tego świata.

Pamiętajmy, że na razie to tylko plotki, do których oficjalnie jeszcze się nie odniesiono. Całość jednak brzmi naprawdę ciekawie i logicznie patrząc na możliwości, jakie dają zmieniające rzeczywistość moce Scarlet Witch.

Czytaj też: Zwiastun filmu Zakochany kundel – kolejna nowa wersja klasycznej animacji

Źródło: comicbookmovie.com