Reklama

Serial Władca Pierścieni – Maxim Baldry w jednej z głównych ról

Amazon, Amazon Prime, Amazon Władca Pierścieni, Władca Pierścieni serial, Maxim Baldry,

Dziś potwierdzono, że Maxim Baldry oficjalnie dołączył do obsady serialu Władca Pierścieni, w którym wcieli się w jedną z głównych ról.

W styczniu Amazon ujawnił listę aktorów, którzy wcielą się w najważniejszych bohaterów w serialu Władca Pierścieni. W obsadzie znaleźli się: Robert Aramayo,  Nazanin Boniadi,  Tom Budge,  Morfydd Clark, Joseph Mawle,  Tyroe Muhafidin,  Tyroe Muhafidin,  Megan Richards,  Dylan Smith, Charlie Vickers, Ismael Cruz Cordova,  Ema Horvath,  Markella Kavenagh a także Daniel Weyman.   Pomimo plotek, jakie krążyły w poprzednim roku, na liście zabrakło Maxima Baldry, który w tamtym czasie był dopiero w trakcie negocjacji roli.

Teraz poinformowano, że Baldry nie tylko stał się pełnoprawnym członkiem obsady, ale również wcieli się w jednego z ważniejszych bohaterów, choć nie ujawniono kim postać ma być. Aktualnie niewiele wiemy o poszczególnych bohaterach serialu, jedynie Galadriela jest rolą powracającą, a przynajmniej jedyną nam znaną. Przypomnijmy, że serial Władca Pierścieni to tylko robocza nazwa. Akcja ma być osadzona przed wydarzeniami znanymi z filmów czy książek Tolkiena, na których bazowały. Wszystko ma dziać się w II Erze czyli czasie, gdy potęga Saurona była w pełnym rozkwicie. Wydarzenia z tych czasów opisane zostały w Silmarilionie, a jego treść może wskazywać na fabułę serii skupioną na dziejach Númenoru.

Maxim Baldry znany jest ze swoich serialowych ról w Years and Years i Skins, pojawił się również w Wakacjach Jasia Fasoli. Jesteśmy bardzo ciekawi, w kogo wcieli się ten 24 letni aktor. Prace nad Władcą Pierścieni Amazon prowadzi od września ubiegłego roku, zaś zdjęcia planowo miały rozpocząć się na przełomie lutego i marca w Nowej Zelandii. Serial zadebiutuje w 2021 roku, a już wiadomo, że platforma przedłużyła produkcję o kolejny sezon.