Reklama
aplikuj.pl

Serialowi lekarze składają hołd bohaterskim pracownikom służby zdrowia

Serialowi lekarze, koronawirus, pandemia koronawirusa,

Choć narzekamy na to, co dzieje się w  Polsce, to trzeba przyznać, że sytuacja związana z koronawirusem w Stanach Zjednoczonych jest jeszcze gorsza. Celebryci, biznesmeni i zwykli ludzie starają się wesprzeć służbę zdrowia i dziękują pracownikom za ich poświęcenie. Serialowi aktorzy przygotowali dla nich specjalny hołd.

CZYTAJ TEŻ: Koty – Butthole Cut istnieje? A może reżyser nie znał się na efektach?

Sytuacja związana z koronawirusem w Stichanach jest tragiczna, a choć w innych krajach jest trochę lepiej, to i tak pracownicy służby zdrowia każdego dnia narażają swoje życie by pomagać pacjentom. Ludzie jednoczą się, wspierają ich zarówno materialnie jak i przekazując posiłki, maseczki i środki zapewniające bezpieczeństwo. Aktorzy z amerykańskich seriali medycznych, którzy w różnych popularnych produkcjach wcielali się w lekarzy nagrali specjalny filmik. Dziękują w nim wszystkim bohaterom, którzy w tym trudnym czasie pracują w służbie zdrowia.

Akcję zorganizowała Olivia Wilde znana z roli Trzynastki w serialu Doktor House. Oprócz niej w materiale zobaczymy aktorów z seriali: Doogie Howser, M.D. (Neil Patrick Harris), Ostry dyżur (Julianna Margulies i Maura Tierney), Hoży doktorzy (Zach Braff, Sarah Chalke i Donald Faison), Chirurdzy (Patrick Dempsey, Sandra Oh i Kate Walsh), Siostra Jackie (Edie Falco), The Good Doctor (Freddie Highmore) i Dr House (Lisa Edelstein, Jennifer Morrison, Kal Penn, Peter Jacobsoni ).

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News