WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Serwery Assassin’s Creed Unity nie wytrzymały od szczodrości Ubisoftu

Przed dwoma dniami Ubisoft postanowił rozpocząć rozdawanie gry Assassin’s Creed Unity w związku z pożarem katedry Notre Dame, a wieść o tym rozniosła się na tyle i zgromadziła na Uplayu tak wiele chętnych, że serwery nie wytrzymały i do akcji musiała wkroczyć sama firma.

Czytaj też: GTA VI już w produkcji, według byłego pracownika studia Rockstar

Darmową kopię Assassin’s Creed Unity na Uplay możecie zgarnąć nadal, bo promocja trwa aż do 25 kwietnia. Tym razem nie będziecie nawet zmuszeni czekać tak, jak gracze, którzy trafili wczoraj na przerwę techniczną serwerów Unity, mającą na celu, zwyczajne zwiększenie ich wydajności. Mam też dobrą wiadomość dla tych nieszczęśliwców, którzy dokonali zakupu Assassin’s Creed Unity w tym samym dniu, w którym rozpoczęła się promocja. Ubisoft szczodrze postanowił zwrócić te pieniądze, a szczegóły na ten temat znajdziecie tutaj.

Warto zaznaczyć, że Ubisoft rozpoczynając tę promocję i przeznaczając pół miliona euro na odbudowę spalonej części Notre Dame nie pragnął rozgłosu dla siebie. Poza oddaniem w ręce fanów serii możliwości podziwiania katedry, francuskie studio chciało też przyciągnąć uwagę społeczeństwa na to, że każdy z nas może wpłacić coś od siebie na poczet jej odbudowy.

Czytaj też: Kup Mortal Kombat 11 i zgarnij dwie darmowe pizze od Cenegi

 Źródło: PCGamer