Reklama

Sezon 2 w Fortnite jak James Bond. W grze Epic Games pojawi się Deadpool

deadpool, fortnite season 2 chapter 2, fortnite sezon 2 rozdział 2, fortnite

Epic Games w końcu powraca z nowym sezonem Fortnite. Oto co przygotowano dla graczy.

Epic Games każe nam się przygotować. Drugi sezon ostatniego rozdziału Fortnite będzie pełen infiltrowania, pozyskiwania danych i odzyskiwania fragmentów wyspy. Zobaczcie zwiastun nadchodzących zmian.

Zauważyliście pewną postać? W 25 sekundzie pojawia się bohater, który dobrze znany jest współczesnej popkulturze. Ciekawe jak bardzo został on ugrzeczniony, aby trafić do gry przyjaznej dla wszystkich?

Deadpool w Fortnite

Póki co, Epic nie zdecydował się na przygotowanie dokładnej listy zmian. Dotychczas opublikowane informacje pozwalają jednak mniej więcej określić, czego spodziewać się po grze tym razem. Deweloperzy zapowiadają bowiem, że przyjdzie nam zwalczać agentów tajnych organizacji Duch i Mrok.

Twórcy oczywiście przygotowali nowe lokacje na mapie, ale zdaje się, ze część z nich będzie ukryta. Gracze też sami mają w jakiś sposób „znikać z radarów”, co pozwoli im odkryć nowe miejsca. Zdaje się, że pokierujemy tym razem helikopterem.

Helikopter w Fortnite

Epic Games po raz kolejny przygotowało również karnet sezonowy. Autorzy stworzyli sto nagród, a w tym całkiem nowe możliwości modyfikacji jak misje, w których odblokujemy dodatkowy „wariant Ducha lub Mroku” dla stroju oraz inne funkcje. Jeśli zdecydujemy się kupić karnet sezonowy, to grając odpowiednio długo odblokujemy 1500 V-Dolców, którymi będziemy mogli potem zapłacić za kolejny karnet.