WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition oficjalnie – czy uda się poprawić sprzedaż gry?

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition oficjalnie. W końcu zapowiedziano edycję gry, która wyciekła już kilka razy.

Shadow of the Tomb Raider nie było takim hitem jak chciał tego wydawca. Eidos Montreal zrobił po prostu niemalże identyczną grę jak poprzednicy z Crystal Dynamics i liczył na to, że ponownie uda się sprzedać to samo.

Czytaj też: League of Legends na konsole – zapowiedziano LoL: Wild Rift

Niestety dla firmy – promowanie gry technologią ray-tracingu czy zapowiedź wątku fabularnego, który ukształtował Larę Croft nie sprawdziło się. Gra zebrała raczej „tylko” dobre oceny w mediach, a dopiero dodatki DLC pokazały, że Eidos Montreal potrafi zrobić porządny tytuł. Na to była już jednak za późno. Być może zapowiedziany właśnie Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition poprawi wynik gry?

Tak samo jak Rise of the Tomb Raider, tak i Shadow of The Tomb Raider otrzymuje dopakowaną wersję gry, w której oprócz podstawowego tytułu znajdą się również wszystkie kostiumy, bronie, dodatkowe fabularne zadania z grobowcami do splądrowania oraz mniejsze dodatki.

Shadow of the Tomb Raider wyciekało już wiele razy przed premierą, ale wydawca zdecydował się dopiero teraz wystawić grę na rynek. O Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition oficjalnie wiemy zatem dopiero teraz. Czy pojedynek z innymi gigantami rynku w najgorętszym okresie roku to dobry pomysł? Najwidoczniej deweloperzy są pewni swego. Póki co, Shadow of the Tomb Raider sprzedało się w ilości 4 milionów sztuk.

Czytaj też: Nowy wygląd Sonica z filmu – jest o wiele lepiej

Źródło: wccftech.com