Reklama
aplikuj.pl

Sifu wywalczyło sobie premierę na kolejnych platformach

sifu

Sifu według wielu graczy jest jedną z najlepszych gier 2022 roku. Niezależna produkcja, wkrótce otrzyma dodatkową zawartość, a do tego zadebiutuje na kolejnych platformach.

Sifu na Xbox i Steam

Sifu to dla wielu najlepszych tytuł niezależny 2022 roku.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się grać jako mężczyzna, czy kobieta, w Sifu będziesz zastanawiać się nad tym pytaniem na swojej ścieżce zemsty, polując na zabójców swojej rodziny. Jeden przeciwko wszystkim, nie masz sojuszników, a jedynie niezliczoną ilość wrogów i tajemniczy amulet, który przywraca Cię do życia za każdym razem, gdy zginiesz. Ale uwaga! Twoja tajna broń okupiona jest wysoką ceną: starzeniem się i jego konsekwencjami.

Jeśli tryb fabularny macie ukończony w stu procentach, to dziś może Wam już brakować w grze wyzwania. Nie ma jednak co się martwić! Do Sifu zmierza nowy tryb areny, w którym będziemy mogli jeszcze bardziej szlifować swoje umiejętności walki. Nowa zawartość będzie darmowa, a jej ukończenie odblokuje nowe stroje czy cheaty do tradycyjnego trybu rozgrywki.

Czytaj też: Na Xbox taka susza, że High on Life jest hitem?

Sifu w marcu 2023 roku dostępne będzie także na konsolach Xbox. Oprócz tego gracze pecetowi będą mogli zakupić grę w sklepie Steam.