WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Sigma PRO Corona RGB 120 – podświetlane wentylatory SilentiumPC

RGB nie oszczędza nawet tych najwytrwalszych i najbardziej klasycznych (Noctua – jesteś następna!). SilentiumPC powoli wdaje się w łaski moderów i gamingowych estetów (np. swoimi nakładkami na coolery), co teraz manifestuje zupełnie nowymi wentylatorami Sigma PRO Corona RGB 120.

Są to pierwsze w ofercie SilentiumPC wentylatory z podświetleniem, co czyni je wręcz wyjątkowymi. Na ten moment Sigma PRO Corona RGB 120 dostaniemy wyłącznie w zestawie, ale jest to zestaw naprawdę bogaty i przystępny. Mowa bowiem o trzech 120-milimetrowych wentylatorach z 18 diodami w formie pierścienia w pełnym RGB. Jednak to nie wszystko, o w pudełku znajdziemy również 4-pinowy splitter praz przydatny dla starych płyt głównych kontroler, który posiada kilka wbudowanych ustawień i pozwala na zarządzanie oświetleniem pod kątem jasności, barwy, czy częstotliwości efektu. Oczywiście wentylatory współpracują również z kompatybilnymi płytami głównymi, kartami graficznymi oraz autorskim rozwiązaniem Aurora Sync.

Wentylatory Sigma PRO Corona RGB 120 pod kątem struktury są podobne do tradycyjnej serii Sigma Pro. Posiadają wyprofilowane łopatki oraz łożysko HBS, a przenoszeniu wibracji na obudowę zapobiegają gumowe podkładki przy mocowaniach śrub. Co jednak najważniejsze – cały zestaw kosztuje jedynie 109 złotych, co już w przypadku samych wentylatorów jest cena wręcz okazyjną, a SilenitumPC dorzucił jeszcze kontroler i spliiter.

Źródło: silentiumpc