Reklama
aplikuj.pl

Siły Kosmiczne – Netflix prezentuje zdjęcia z poszczególnych odcinków

Siły Kosmiczne fabuła, Siły Kosmiczne John Malkovich, Siły Kosmiczne Netflix premiera, Siły Kosmiczne obsada, Siły Kosmiczne Steve Carell, Siły Kosmiczne zwiastun

Netflix udostępnił obszerną galerię zdjęć pochodzących z serialu Siły Kosmiczne. Materiały podzielone są na poszczególne odcinki. Zobaczcie jak prezentują się bohaterowie i czego spodziewać się po serii.

Czytaj też: The 100 – finałowy sezon dostał plakat

Netflix zebrał iście gwiazdorską obsadę do swojego nowego serialu. Steve Carell zagra główną rolę, ale na ekranie będą towarzyszyć mu m.in. John Malkovich, Diana Silvers, Tawny Newsome, Ben Schwartz, Lisa Kudrow, Jimmy O. Yang, Noah Emmerich, Alex Sparrow i Don Lake. Carell wcieli się w Generała Marka R. Nairda zaś Lisa Kudrow w jego ukochaną żonę Maggie.

Generał Naird jest uznanym pilotem Sił Powietrznych USA. Pewnego dnia otrzymuje zadanie poprowadzenia nowej formacji sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych – tytułowych Sił Kosmicznych. Wymaga to od bohatera przeprowadzenia się wraz z rodziną do Kolorado. Wraz z ekipą musi doprowadzić do ponownego lotu na Księżyc i dominacji Ameryki w kosmosie. Tymczasem oddana do tej pory żona przestaje poświęcać siebie dla kariery męża i postanawia podążyć własną drogą.

ODCINEK 1

ODCINEK 2

ODCINEK 3

ODCINEK 4

ODCINEK 5

ODCINEK 6

ODCINEK 8

ODCINEK 9

Premierę serialu zapowiedziano na 29 maja

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News