Reklama

Słuchawki M-200 od V-Moda. Zapomnij o świecie i przewodzie ze stylem

Słuchawki M-200 od V-Moda, Słuchawki M-200, M-200 ANC, M-200 V-Moda

V-Moda należąca do firmy Roland zaprezentowała właśnie swoje nowe słuchawki M-200 ANC, a więc bezprzewodową wersję profesjonalnego modelu studyjnego.

Słuchawki M-200 ANC V-Moda

Słuchawki od V-Moda od dawna są ulubionymi zarówno DJów, jak i audiofilów, a dziś dzieło firmy może zgarnąć kolejną część rynku za sprawą M-200 ANC. Te słuchawki wprowadziły bezprzewodowy tryb Bluetooth 5.0 z obsługą kodeków aptX HD i AAC, a przez dodatek aktywnej redukcji szumów (ANC) są pierwszym takim modelem od tego producenta.

Czytaj też: MSI wprowadza Resizable-BAR na starsze płyty
Czytaj też: Nowy Asus ZenBook Duo oraz przystępny cenowo TUF Dash F15
Czytaj też: Roboty iRobot Roomba i3 trafiają na polski rynek

Podczas gdy osłony muszli można wymieniać na swoje własne projekty, reszta elementów słuchawek V-Moda pozostaje taka sama. Mowa o 40 mm przetwornikach neodymowych z aluminiowymi cewkami pokrytymi miedzią, które zapewniają możliwie najwyższą jakość dźwięku w paśmie przenoszenia od 10 Hz do 40 kHz. W trybie przewodowym zyskały z kolei certyfikat Hi-Res.

Słuchacze mogą spodziewać się 20 godzin bezprzewodowej pracy na jednym ładowaniu z włączonym ANC, ale na pokładzie szybkie ładowanie już po 10 minutach zapewni do 1,5 godziny odtwarzania. Z inteligentnych funkcji warto wyróżnić tę, która zmniejsza poziom głośności i dezaktywuje ANC, kiedy zakryjemy dłonią lewą muszlę.

Czytaj też: NVIDIA Resizable-BAR, czyli odpowiedz na SAM AMD
Czytaj też: Asus prezentuje monitor ROG Swift PG279QM
Czytaj też:
MSI wypuszcza karty RTX 3000 SeaHawk X

Słuchawki V-Moda M-200 ANC są już w sprzedaży za 499,99$, a w zestawie klienci otrzymują twarde etui, przewody audio i USB oraz przejściówkę.