Smartfony 5G w T-Mobile. Które modele są najpopularniejsze?

t-mobile 5g

Przygotowano specjalny ranking najpopularniejszych smartfonów obsługujących 5G w T-Mobile. Które modele najczęściej wybierali klienci w pierwszym kwartale 2021?

Najpopularniejsze smartfony 5G w T-Mobile

Sieć 5G robi się coraz popularniejsza, jednak do jej obsługi potrzebny jest konkretny typ smartfony, który posiada modem 5G. Takich sprzętów na rynku wciąż przybywa, a klienci coraz chętniej po nie sięgają. Ale czy są jakieś konkretne modele wybierane częściej niż inne? Wygląda na to, że tak i T-Mobile postanowiło podzielić się z nami rankingiem najczęściej wybieranych przez ich klientów smartfonów 5G.

Czytaj też: realme 8 trafia do sprzedaży w Polsce!

W pierwszym kwartale 2021 roku klienci najchętniej sięgali po iPhone 12 Pro, to ten model zdobył zaszczytne pierwsze miejsce. Zaraz za nim znalazł się iPhone 12 Pro Max, zaś na trzecim miejscu uplasował się Samsung Galaxy S21 Ultra 5G. Tak wygląda sytuacja w segmencie premium.

Jeśli chodzi o “niższą półkę” wygląda to następująco: Galaxy S21 5G, a za nim iPhone 12 i 12 Mini. W przypadku średniej półki na pierwszym miejscu znalazł się Redmi Note 9T 5G, za nim Samsung A42 5G, a na trzecim miejscu – Mi 10T 5G.

Czytaj też: Składany Xiaomi Mi Mix Fold wyprzedał się w rekordowym tempie

W ofercie T-Mobile znajduje się przeszło 30 smartfonów obsługujących 5G, więc jest w czym wybierać. Jeśli jednak chcecie coś sprawdzonego, to spokojnie można posiłkować się powyższym zestawieniem.