Reklama
aplikuj.pl

Nowe smartfony serii Motorola Edge. Sprawdźcie co wiemy

smartfony Motorola Edge, Motorola Edge, seria Motorola Edge

Najnowszy przeciek, który pojawił się na Twitterze u niejakiego @evleaks, ujawnił nam istnienie nowych smartfonów Motoroli dla serii Edge, wśród których zwłaszcza jeden może być naprawdę interesujący.

Wyciekło parę ciekawostek na temat serii Motorola Edge. Oto one

Nowe modele Motoroli mają być tymi z wyższej półki i zaliczać się do flagowej serii Edge. Według doniesień XDA-Developers urządzenia mogą pojawić się wkrótce, a jeden z nich ma być wyposażony w główny aparat o rozdzielczości 108 Mpx.

Czytaj też: Oficjalna specyfikacja Oppo K9 5G ujawniona przed premierą

A mowa o smartfonie, którego nazwa kodowa ujawniona na Twitterze brzmi „Kyoto”. Oprócz głównego aparatu S5KHM2 od Samsunga smartfon będzie posiadał 8 Mpx aparat z matrycą Samsunga S5k4h7 zarówno z funkcją makro, jak i szerokokątną, a także 2 Mpx aparat OmniVision do wykrywania głębi. Raporty dotyczące przedniej kamery, również Omnivision, nie ujawniają nam dokładnie jej rozdzielczości, ale mówi się, że będzie to albo 16 Mpx matryca ov16a1q, albo 32 Mpx ov32b.

Czytaj też: Motorola moto e7i power dostępna w sprzedaży w Polsce!

Natomiast jeśli chodzi o pozostałe nazwy smartfonów Motorola Edge, to posiadają one wewnętrzne nazwy pokroju „Sierra”, „Berlin” i „Berlin NA”. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że choć Kyoto będzie w posiadaniu aparatów o wspomnianym wcześniej układzie, to nie będzie on liderem pod względem cenowym, gdyż ma być najtańszym z wyżej wymienionych.

Te smartfony serii Motorola Edge, to obecnie spora tajemnica, dlatego na więcej informacji czekamy i mamy nadzieję, że pojawią się już niebawem.