Reklama
aplikuj.pl

Oficjalna specyfikacja Oppo K9 5G ujawniona przed premierą

Oficjalna specyfikacja Oppo K9, specyfikacja Oppo K9, Oppo K9 5G

Już od pewnego czasu wiemy, że Oppo K9 5G będzie miał swój debiut 6 maja w Chinach, a im bliżej premiery, tym więcej dowiadujemy się na jego temat. Dlatego w niniejszym tekście nie będzie inaczej.

Co pokazuje specyfikacja Oppo K9 5G?

Z wcześniejszych potwierdzonych informacji przez producenta, dowiedzieliśmy się, że nowy K9 5G będzie posiadał potrójną konfigurację aparatu z tym głównym o rozdzielczości 64 Mpx, a także baterię 4300 mAh ze standardem ładowania Flash Charge z mocą 65W. Pełne naładowanie smartfonu zajmie 35 minut z wykorzystaniem 65 W adaptera z zestawu, a ponadto producent twierdzi, że ładowanie go przez 5 minut zapewni użytkownikom 133 minuty rozrywki. Najnowszą wzmianką o smartfonie jest z kolei jego układ SoC, którym będzie wyprodukowany w 7nm chipset Snapdragon 768G.

Czytaj też: Specyfikacja Honor 50 Pro+ wyciekła. Oto flagowiec serii

Specyfikacja OppoK9 ujawniona na stronie pokazuje nam, że nowy smartfon będzie wyposażony w 6,43-calowy wyświetlacz od marki Samsung OLED z częstotliwością odświeżania 90 Hz, ale jednocześnie jego próbkowanie wyniesie 180 Hz. Oznacza to tyle, że ekran będzie dwukrotnie szybciej sprawdzał bodźce dotykowe (180 razy na sekundę), niż się odświeżał, co zapewne odbije się zauważalnie na jego responsywności. Ekran dodatkowo zostanie wyposażony w skaner linii papilarnych szóstej generacji.

Czytaj też: Snapdragon 888 to nie koniec ambicji Qualcomm. Nadchodzi Snapdragon 888 Pro

K9 5G ma oferować trójwymiarową technologię chłodzenia cieczą. Będzie oferowany w dwóch opcjach pamięci:  8 GB RAM+128 GB i 8 GB RAM+256 GB. Wiemy także o parze dostępnych wariantów kolorystycznych (czarny i niebieski gradient), jak również o tym, że będzie ważył 172 gramów, a jego grubość sięgnie 7,9 mm.

Czytaj też: Premiera budżetowej Motoroli. Smartfon Moto G20 oficjalnie

Jeśli mowa o aparatach to sytuacja wygląda następująco. Z tyłu na wysepce smartfonu znajduje się, jak już wiemy, potrójna konfiguracja aparatu z tym głównym z matrycą o wielkości 64 Mpx. Natomiast dwa pozostałe, czyli ultraszerokątny i ten do wykrywania głębi, będą kryć za sobą kolejno 8- i 2-megapikselowe jednostki.

Jak na razie nie pojawiła się żadna informacja na temat ceny nowego smartfonu Oppo K9 5G, ale o niej i o dostępności rynkowej dowiemy się zapewne już w przyszły czwartek.