Reklama
aplikuj.pl

Najlepszy smartwatch do 300 zł

Dobry inteligentny zegarek wcale nie musi być drogi. Tylko czy da się wybrać smartwatch do 300 zł? Okazuje się, że w tej cenie można kupić sprzęt, który będzie przyzwoicie wykonany i obdarzony wszystkimi podstawowymi funkcjami inteligentnego zegarka. Sprawdźcie nasze propozycje.

Smartwatch to dzisiaj nie substytut, a dopełnienie smartfona. Dzięki niemu łatwiej nam się ćwiczy, steruje muzyką, a wszystkie istotne powiadomienia są wyświetlane bezpośrednio na nadgarstku. Większość modeli jest zaopatrzona w funkcje monitorowania aktywności fizycznej, więc nadają się do uprawiania sportu. Oto smartwatche, na które warto zwrócić uwagę.

Vector Smart VCTR-31-01

smartwatch do 300
Trzy wersje kolorystyczne Vector Smart VCTR-31-0

Vector Smart VCTR-31-01 to elegancki smartwatch z wieloma przydatnymi funkcjami. Koperta i pasek zostały wykonane z tworzywa sztucznego, a prostokątną tarczę pokrywa szkło hesalitowe. Zegarek przyda się podczas uprawiania sportu. Po połączeniu ze smartfonem przy użyciu dedykowanej aplikacji HitFit Pro (zarówno na iOS, jak i Android) smartwatch zmierzy nasze tętno, pomoże monitorować sen, a także umożliwi sterowanie muzyką. Unikatową cechą Vector Smart VCTR-31-01 jest pomiar temperatury ciała z dokładnością 0,2 stopni Celsjusza oraz alarm wysokiej i niskiej temperatury. Niezwykle przydatna funkcja, zwłaszcza w czasach pandemii.

Jest to także wyjątkowo sprzyjający personalizacji model – użytkownik ma do wyboru kilkadziesiąt tarcz (po połączeniu z aplikacją), a także kilka różnych pasków. Czas pracy smartwatcha to 5-15 dni (w zależności od eksploatacji). Model ten jest wodoszczelny do 30 m. Sugerowana cena producenta to 299 zł. Zdecydowany nr 1 w naszym zestawieniu.

Xiaomi Amazfit Bip Lite

smartwatch do 300
Xiaomi Amazfit Bip Lite

Xiaomi Amazfit Bip Lite to dobry, tani smartwatch, dysponujący imponującą baterią. Ponieważ nie ma modułu GPS, to wytrzyma z dala od gniazdka zasilania nawet 45 dni!.

Xiaomi Amazfit Bip Lite dysponuje podstawowymi funkcjami przydatnymi do uprawiania sportu. Dodatkowo poinformuje nas o połączeniach i otrzymywanych wiadomościach. Prostokątny ekran smartwatcha jest czytelny nawet w intensywnym świetle słonecznym, a wodoszczelność do 30 m pozwala zabrać go ze sobą na basen. Cena zegarka to 219 zł.

Lenovo Blaze

smartwatch do 300

Lenovo Blaze to okrągły smartwatch o sportowej, nowoczesnej stylistyce. Zegarek jest solidnie wykonany, a dzięki silikonowemu paskowi i wodoszczelności do 50 m, wytrzyma deszcze, wizytę na basenie i przypadkowe zanurzenie. Blaze ma kolorowy wyświetlacz i potrafi monitorować sen, liczyć kroki oraz oszacować liczbę spalonych kalorii. Jest niezwykle zgrabny i lekki.

Smartwatch Lenovo oczywiście wyświetla powiadomienia z portali społecznościowych, a największą ciekawostką jest specjalna aplikacja, która zadba o właściwe nawodnienie organizmu i przypomni nam o regularnym piciu wody. Blaze wyświetli również wszystkie niezbędne informacje pogodowe. Na rynku są dostępne trzy wersje kolorystyczne pasków, a sugerowana cena producenta to 299 zł.

Garett G22

smartwatch do 300
Garett G22

Garett G22 to smartwatch utrzymany w duchu retro – dostępny jest choćby w wersji ze złotą kopertą i brązowym paskiem. Ma prosty interfejs użytkownika, dzięki czemu sterowanie smartwatchem jest niezwykle intuicyjne. Użytkownik ma duże możliwości personalizacji zegarka – można wybrać zarówno rodzaj tarczy, jak i wygląd znajdujących się na niej ikon.

Smartwatch ma dokładny krokomierz i precyzyjnie mierzy spalane kalorie. W przypadku braku aktywności fizycznej, zegarek automatycznie przypomni nam o tym, by chwilę się poruszać. Urządzenie ma certyfikat IP54, więc śnieg czy deszcz nie stanowią dla niego żadnych zagrożeń. Cena Garett G22 to 219 zł.

Overmax Touch 2.5

smartwatch do 300
Overmax Touch 2.5

Overmax Touch 2.5 to elegancki i wyjątkowo minimalistyczny zegarek. Nie zwraca na siebie uwagi, a mimo to, dysponuje wszystkimi podstawowymi funkcjami dobrego smartwatcha. Okrągła tarcza i metalowa bransoleta w stylu mediolańskim, sprawiają, że Overmax jest niezwykle designerski.

Ma pulsometr, krokomierz i analizator snu. Dzięki funkcji gestów, wiele czynności można wykonać za pomocą ruchu nadgarstka, np. odebrać połączenie czy wyłączyć alarm. Zegarek wyświetla także powiadomienia o nowym e-mailu, SMS-ie czy połączeniu przychodzącym. Jego cena to 249 zł.

Realme Watch 1

smartwatch do 300
Realme Watch 1

Realme Watch to propozycja dla osób, którym wystarczają możliwości opaski fitness, ale chciałyby je mieć w obudowie zegarka lub zwyczajnie potrzebują większego ekranu.

Czytaj też: Test realme Watch – opaska fitness w formie małego zegarka

Zegarek oferuje podstawowe funkcje synchronizacji i prezentacji powiadomień ze smartfonu i śledzi aktywność fizyczną w postaci przebytych kroków. Do tego oferuje pulsometr z funkcją pomiaru natleniania krwi oraz tryby sportowe dostosowane do popularnych aktywności. Aktualne cena Realme Watch to 249 zł.