Reklama
aplikuj.pl

Smartwatche z serii Galaxy Watch4 otrzymają solidną aktualizację oprogramowania

Do posiadaczy zegarków Galaxy Watch4 i Galaxy Watch4 Classic zmierza właśnie nowa, duża aktualizacja, która przyniesie sporo nowości zarówno w zakresie wyglądu, jak i funkcji.

Aktualizacja oprogramowania dla zegarków Galaxy Watch4

Najnowsza seria smartwatchy Samsunga, wraz z aktualizacją, dostanie nowe cele i informacje dotyczące składu ciała, wraz ze wskazówkami i przypomnieniami, które pomogą w codziennych treningach. Będą one widoczne w aplikacji Samsung Health na smartfonie. Nowości pojawią się też w funkcji treningu interwałowego dla biegaczów i rowerzystów. Będą oni mogli ustawić i śledzić sesje treningowe o niestandardowych intensywnościach.

Czytaj też: Motorola Razr z dużym zewnętrznym ekranem? Pojawił się dziwny patent

Pojawi się procent odczytów VO2 Max, wskaźnik utraty potu, wraz z informacją, ile wody trzeba wypić, by utrzymać odpowiednie nawodnienie organizmu. Kolejną nowością są pomiary tętna regeneracji, które generują dane do dwóch minut po zakończeniu treningu.

Posiadacze Galaxy Watch4 dostaną również nowy program treningu snu, dostarczający wskazówek, jak lepiej wypocząć. Można go dostosować do swoich potrzeb w oparciu o codzienne czynności, a także ustawić w nim, by połączone urządzenia SmartThings, takie jak telewizory i inteligentne światła, automatycznie się wyłączały, gdy zegarek wykryje sen.

Czytaj też: Sprawdźcie walentynkowe promocje od Oppo! Dwa smartwatche w cenie jednego i spore obniżki cen

Dodatkowo wprowadzono sporo nowych tarcz, a także nową linię pasków do zegarków. Wedle informacji, aktualizacja ma ruszyć 10 lutego.