WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Inspirowany mitologią SMITE Blitz od Hi-Rez zmierza na Androida i iOSa

Hi-Rez Studios ogłosiło dziś, że szykuje premierę mobilnej produkcji SMITE Blitz, która będzie grą RPG osadzoną w alternatywnym świecie SMITE, czyli z inspiracjami prosto z mitologii. 

Już teraz wiemy, że SMITE Blitz będzie przedstawicielem gatunku RPG, ale ja nazwałbym tą mobilkę raczej czymś, co oferuje jedynie namiastkę mechanik RPG. Nawet pomimo tego, że znajdzie się w niej tryb fabularny i kilka trybów PvP. Może jednak się mylę i gracze, którzy zapiszą się tutaj, aby zgarnąć dostęp do trwających już wczesnych testów alfa dla urządzeń z systemem iOS i Android będą w niebo wzięci tą produkcją? Niespecjalnie będą jednak mogli o tym powiedzieć, bo dostęp do gry wymaga zgodzenia się na warunku umowy… NDA. I nie, to nie żart.

Współproducent SMITE Blitz powiedział w oficjalnym ogłoszeniu, że:

Przeniesienie świata SMITE na urządzenia mobilne otworzyło możliwości nowych doświadczeń rozgrywki wykraczających poza konkurencyjne gry. Fani chcieli, abyśmy kontynuowali eksplorację (świata SMITE), otwierając go przed graczami, którzy nie mieli okazji doświadczyć epickich historii z całej mitologii, które może dostarczyć tylko SMITE. 

W SMITE Blitz gracze będą tworzyć oddziały złożone ze znanych bogów, aby stawiać czoła różnorodnym wyzwaniom, które SMITE Blitz ma do zaoferowania. Może fabuła w tej produkcji naprawdę będzie pierwszego sortu?

Czytaj też: God of War dostanie swoją własną grę karcianą

Źródło: Wccftech