Reklama
aplikuj.pl

Snowpiercer – zobacz pierwszy zwiastun serialu. Szykuje się świetne widowisko?

Snowpiercer serial, Snowpiercer recenzja, Snowpircer 2020 recenzja, Snowpiercer odcinek 1 i 2 recenzja, Snowpiercer odcinek 1 i 2 opinia

Stacja TNT prezentuje pierwszy zwiastun serialu Snowpiercer bazującym na powieści graficznej autorstwa Benjamina Legranda i Jacques’a Loba. Zobacz zapowiedź i garść zdjęć z produkcji.

Czytaj też: Pyrkon 2020 – zapadła ostateczna decyzja. Festiwal odwołany?

Snowpiercer, podobnie jak film z Chrisem Evansem z 2013 roku, opowie o Ziemi, która zmieniła się w jałowe, zamarznięte pustkowie. Jedyni ocaleli zamieszkują nieustannie poruszający się pociąg, tytułowy Snowpiercer, który okrążą świat. Wewnątrz, obok bajecznie bogatych żyją stłoczeni biedacy, którzy w końcu wzniecają bunt. Czy walka klas doprowadzi do całkowitego unicestwienia ludzkości?

Premierę zapowiedziano na 31 maja, jednak w końcu zdecydowano się ją przenieść. Na szczęście Snowpiercer nie został opóźniony a przyspieszony. Dlatego serial zadebiutuje 17 maja. W Stanach Zjednoczonych będzie emitowała go stacja TNT, zaś w Polsce będziemy mogli obejrzeć go na Netfliksie.

W obsadzie znaleźli się: Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Alison Wright, Mickey Sumner, Susan Park, Iddo Goldberg, Katie McGuinness, Annalize Basso, Sam Otto, Roberto Urbina, Sheila Vand, Jaylin Fletcher oraz Graeme Manson.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News