WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Solidny konkurent dla GoPro Hero7 – Insta360 One X

Oto konkurent dla GoPro Hero7 – Insta360 One X. Jak nowa kamerka chce pobić jedno z najpopularniejszych urządzeń do nagrywania?

Zacznijmy od tego, w jakich rozdzielczościach umożliwia nagrywanie filmów One X. Insta 360 podaje, że urządzenie może bez problemów tworzyć obrazy w 5,7K i 30 klatkach na sekundę. Dostępne są również tryby slow-mo – 50 fps przy 4K i 100 fps przy 3K. Insta360 One X to urządzenie nagrywające obraz w 360 stopniach, z których potem możemy bez problemu wybrać interesujący nas fragment ekranu. Do tego dochodzi możliwość nurkowania do 30 metrów po zapakowaniu kamery do specjalnej obudowy.

Ciekawą opcję jest również możliwość korzystania ze specjalnego selfiesticka. Wyróżnia go to, że podczas nagrania jest on wycinany, przez co daje to efekt podążającego za nami drona. Producent chwali się również stabilizacją ekranu, która ma bić konkurencję na głowę, dając sobie radę w nawet ekstremalnych przypadkach. Jakby tego było mało, to w zestawie jest dodatkowa obudowa w kształcie lotki. Umożliwia ona rzucanie kamerą, co pomaga przy realizacji niesamowitych ujęć. Cena sprzętu wynosi 399 dolarów.

Czytaj także: Poznaj akcesoria do Asus ROG Phone

Źródło: newatlas.com