Reklama
aplikuj.pl

Spaleni w Fallout 76. Co zrobią gracze w najbliższym czasie?

fallout 76

Świętowania 25 lat serii Fallout ciąg dalszy. Tym razem atrakcje przybywają do Fallout 76, gdzie gracze będą mogli wziąć udział w nowych wydarzeniach.

Całomiesięczne obchody 25. rocznicy Fallout

Bethesda nie zwalnia tempa i dalej świętuje z graczami 25 lat serii Fallout. Tym razem przygotowano masę atrakcji w Fallouy 76. Oto co ogłoszono.

STRASZNI SPALENI WRACAJĄ DO FALLOUTA 76

W Appalachach też obchodzimy Halloween i z tej okazji przywracamy najazd strasznych spalonych! Zlikwidujcie przebranych wrogów, którzy chcą zawładnąć Falloutem 76, a może za swój trud otrzymacie kilka przysmaków! Co więcej, możecie zbierać cukierki i robić psikusy swoim appalaskim sąsiadom – tylko pamiętajcie o zostawieniu misy ze słodkościami w swoich C.A.M.P.! Brakuje wam cukierków? Wpadnijcie do lokalnego handlarza albo zobaczcie, czy spaleni nie mają przy sobie czegoś słodkiego… Działajcie szybko, to ograniczone czasowo wydarzenie kończy się 8 listopada!

Czytaj też: The Lords of the Fallen to nie jedyny projekt CI Games. Ujawniono kolejne gry

WYZWANIE Z OKAZJI 25. ROCZNICY PREMIERY FALLOUTA

W Falloucie 76 pojawią się nie tylko spaleni! Każdego dnia od 25 października do 8 listopada, gracze mogą odwiedzać Atomowy Sklep i odbierać bezpłatny przedmiot dnia! Wśród tych prezentów znajdziecie przedmioty jednorazowe, przydatne do kolejnych wypraw w Appalachach. Będą też całkiem nowe elementy, a więc koniecznie wpadajcie do sklepu codziennie, aby sprawdzić, co jest dostępne.

Podczas wydarzenia z okazji 25. rocznicy premiery Fallouta gracze mogą też zaliczać specjalne wyzwania i odblokować jeszcze więcej nagród. Czy jesteście weteranami Fallouta 76, czy niedoświadczonymi mieszkańcami krypty, to najlepszy moment, aby zalogować się do gry i poszerzyć swoją kolekcję!

Prime Gaming z bonusami do Fallout 76

W Fallout 76 można jednak dostać jeszcze więcej prezentów. Tym razem jednak trzeba będzie mieć wykupiony abonament Prime Gaming. Obecni abonenci mogą odebrać pakiet na 25. rocznicę dla Fallouta 76 od 2 listopada 2022 r. do 2 lutego 2023 r.. Oprócz przedmiotów jednorazowych, takich jak pudełka śniadaniowe czy guma balonowa, pakiet na 25. rocznicę zawiera portret Vault Boya, cele strzelnicze i malowanie karabinu samopowtarzalnego Lincolna na karabin z dźwignią.

Czytaj też: Zrobiliście to. Steam ma nowy rekord aktywnych graczy

Można jednak zdobyć ten pakiet w inny sposób. Aktywni posiadacze Xbox Game Pass Ultimate też mogą zgarnąć ten zestaw przedmiotów na 25. rocznicę poprzez korzyści Xbox Game Pass, od 27 października 2022 r. do 27 grudnia 2022 r.