WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Ultralekkie myszki LIX i LIX Plus od SPC Gear już w wydaniu Onyx White

Wykończone na czarny kolor peryferia nie są dla Was? W takim razie zainteresujcie się nowymi myszkami od SPC Gear, które doczekały się białego wydania Onyx White.

LIX i LIX Plus Onyx White

LIX, to nic innego, jak jawne nawiązane nazwą do szalenie niskiej, bo 59-gramowej wagi obu myszek przedstawionej w zapisie rzymskim. Tak niska waga została osiągnięta poprzez zastosowanie perforowanej obudowy myszki, czyli szeregu dziur zarówno na górnych, jak i dolnych elementach.

O wytrzymałość takiej myszki i bezpieczeństwo nie musicie się martwić, jako że cała elektronika została pokryta stosownym zabezpieczeniem na wypadek zalania, a na dodatek zyskała podświetlane logo producenta tuż pod grzbietem, na dolnej krawędzi i rolce. Na jej spodzie znalazły się z kolei cztery ślizgacze TPFE, a całość uzupełnia smukły przewód w oplocie.

Różnica między LIX, a LIX Plus sprowadza się do samego czujnika optycznego, bo droższy model (Plus) posiada nie PMW3325, a PMW3360, czyli jeden z najprecyzyjniejszych na rynku, który osiąga wyższe prędkości maksymalne i poziomy czułości (od 200 do 12000 DPI vs od 200 do 800 DPI).

Czytaj też: SilverStone prezentuje zasilacz SFX SX750
Czytaj też: AMD potwierdza nazwy nowych procesorów
Czytaj też: Już niedługo Nvidia może wypuścić GeForce RTX 3080 20GB i RTX 3070 16GB

Obie myszki możecie już kupić za 129 w przypadku LIX i 179 złotych, jeśli interesuje Was LIX Plus. Oba modele dzierżą też przełączniki Omron i posiadają wsparcie aplikacji.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News