Reklama
aplikuj.pl

Specyfikacja Galaxy M32 Samsunga ujawniona w Geekbench

specyfikacja Galaxy M32, Galaxy M32, Samsung Galaxy M32

W bazie Geekbench pojawiło się właśnie nowe „coś” Samsunga z kodem SM-M325FV, a to „coś” jest uważane za konkretny nadchodzący smartfon firmy. Jesteście ciekawi, co obejmuje specyfikacja Galaxy M32?

Specyfikacja Galaxy M32

Według bazy danych Geekbench nowy smartfon jest zasilany przez MT6769V/CT, a więc w rzeczywistości układ Helio G80. Ten chipset współpracuje w tym zastosowaniu z 6 GB pamięci RAM pod władzą Androida 11.

Czytaj też: Samsung w ogniu. Idzie o wady Galaxy S20

Niestety Geekbench nie ujawnia nam nic więcej na temat tego modelu, ale smartfon Galaxy M32 Samsung został zauważony w zeszłym tygodniu na DEKRA. Tam została zdradzona jego bateria, której pojemność ma wynosić 6000 mAh.

Z tych bardziej domniemanych specyfikacji mówi się, że Galaxy M32 będzie bazował na wcześniej wypuszczonym modelu A32 4G, który również jest zasilany przez chipset Helio G80, więc może sporo z niego zaczerpnąć. Dla przypomnienia, A32 4G posiada 6,4-calowy ekran AMOLED Full HD+ z częstotliwością odświeżania 90 Hz, w którego wbudowano skaner linii papilarnych. Z kolei jego bateria dysponuje pojemnością 5000 mAh z ładowaniem 15 W.

Czytaj też: Soundbary Samsung – co nowego czeka nas w 2021 roku?

Ponadto w A32 4G, na tyle znajdują się cztery aparaty, z czego ten główny posiada 64 Mpx matrycę. Kolejne trzy, czyli ultraszerokokątny, czujnik głębi i makro są kolejno 8 Mpx i 5 Mpx jednostkami.

Czas więc nam pokaże, czy oba smartfony będą do siebie podobne. Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak czekać na najbliższe informacje na temat nowego Galaxy M32 Samsunga.