Specyfikacja Galaxy M32 Samsunga ujawniona w Geekbench

specyfikacja Galaxy M32, Galaxy M32, Samsung Galaxy M32

W bazie Geekbench pojawiło się właśnie nowe „coś” Samsunga z kodem SM-M325FV, a to „coś” jest uważane za konkretny nadchodzący smartfon firmy. Jesteście ciekawi, co obejmuje specyfikacja Galaxy M32?

Specyfikacja Galaxy M32

Według bazy danych Geekbench nowy smartfon jest zasilany przez MT6769V/CT, a więc w rzeczywistości układ Helio G80. Ten chipset współpracuje w tym zastosowaniu z 6 GB pamięci RAM pod władzą Androida 11.

Czytaj też: Samsung w ogniu. Idzie o wady Galaxy S20

Niestety Geekbench nie ujawnia nam nic więcej na temat tego modelu, ale smartfon Galaxy M32 Samsung został zauważony w zeszłym tygodniu na DEKRA. Tam została zdradzona jego bateria, której pojemność ma wynosić 6000 mAh.

Specyfikacja Galaxy M32 Samsunga ujawniona w Geekbench

Z tych bardziej domniemanych specyfikacji mówi się, że Galaxy M32 będzie bazował na wcześniej wypuszczonym modelu A32 4G, który również jest zasilany przez chipset Helio G80, więc może sporo z niego zaczerpnąć. Dla przypomnienia, A32 4G posiada 6,4-calowy ekran AMOLED Full HD+ z częstotliwością odświeżania 90 Hz, w którego wbudowano skaner linii papilarnych. Z kolei jego bateria dysponuje pojemnością 5000 mAh z ładowaniem 15 W.

Czytaj też: Soundbary Samsung – co nowego czeka nas w 2021 roku?

Ponadto w A32 4G, na tyle znajdują się cztery aparaty, z czego ten główny posiada 64 Mpx matrycę. Kolejne trzy, czyli ultraszerokokątny, czujnik głębi i makro są kolejno 8 Mpx i 5 Mpx jednostkami.

Czas więc nam pokaże, czy oba smartfony będą do siebie podobne. Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak czekać na najbliższe informacje na temat nowego Galaxy M32 Samsunga.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Obserwuj nas w Google News