Reklama
aplikuj.pl

Specyfikacja Galaxy S21 FE Samsunga wyciekła

Tak prezentuje się Samsung Galaxy S21 FE na renderach

Co do zaoferowania będzie miał nadchodzący wielkimi krokami nowy flagowy Samsung? To już poniekąd wiemy i będziemy to odkrywać w ciągu następnych tygodni, dzięki przeciekom tego samego typu, jak dziś. Tym razem specyfikacja Galaxy S21 FE została ujawniona w TENAA.

Specyfikacja Galaxy S21 FE ujawniona w TENAA

Specyfikacja Galaxy S21 FE jest nam znana już od dłuższego czasu, ale dziś TENAA potwierdziła nam niektóre kluczowe informacje. Smartfon pokazał się tam o wymiarach równych 155,7×74,5×7,9 mm, które są mniejsze od tych, którymi chwali się Galaxy S20 FE (159,8×74,5×8,4 mm). Nie ma jednak co się dziwić skoro Galaxy S21 FE, zaoferuje mniejszy wyświetlacz o przekątnej 6,4 cala.

Czytaj też: Samsung Galaxy A22 4G w Polsce. Co oferuje i w jakiej cenie?

Jego ekran AMOLED odświeża obraz z częstotliwością na poziomie 120 Hz, a pojemność baterii w tym wycieku wynosi 4370 mAh. To ostatnie oznacza zapewne minimalną pojemność, podczas gdy ta „nominalna”, podawana tradycyjnie w oficjalnej specyfikacji, będzie wynosić 4500 mAh. Niestety tylko tyle ujawniła nam TENAA, ale przecież o Galaxy S21 FE wiemy znacznie więcej, dzięki wcześniejszym nieoficjalnym informacjom.

Czytaj też: Konkurs Samsunga #BespokeDesignedByYou – bądź kreatywny i zgarnij atrakcyjne nagrody

promocyjny plakat Galaxy S21 FE, Galaxy S21 FE, Samsung Galaxy S21 FE, wyciek Galaxy S21 FE, specyfikacja Galaxy S21 FE

Smartfon ma oferować szybkie ładowanie o mocy 45 W oraz układ Snapdragon 888 (na niektórych rynkach najprawdopodobniej pojawi się z nieznanym Exynosem), który współpracuje z 6/8 GB pamięci RAM i 128/256 GB pamięci masowej. Nad całością będzie czuwać system Android 11. Wiemy jeszcze o jego fioletowej, białej, zielonej oraz czarnej wersji kolorystycznej, które zostały ostatnio ujawnione na plakacie promocyjnym.