Specyfikacja Galaxy S21 FE Samsunga wyciekła

Tak prezentuje się Samsung Galaxy S21 FE na renderach

Co do zaoferowania będzie miał nadchodzący wielkimi krokami nowy flagowy Samsung? To już poniekąd wiemy i będziemy to odkrywać w ciągu następnych tygodni, dzięki przeciekom tego samego typu, jak dziś. Tym razem specyfikacja Galaxy S21 FE została ujawniona w TENAA.

Specyfikacja Galaxy S21 FE ujawniona w TENAA

Specyfikacja Galaxy S21 FE jest nam znana już od dłuższego czasu, ale dziś TENAA potwierdziła nam niektóre kluczowe informacje. Smartfon pokazał się tam o wymiarach równych 155,7×74,5×7,9 mm, które są mniejsze od tych, którymi chwali się Galaxy S20 FE (159,8×74,5×8,4 mm). Nie ma jednak co się dziwić skoro Galaxy S21 FE, zaoferuje mniejszy wyświetlacz o przekątnej 6,4 cala.

Czytaj też: Samsung Galaxy A22 4G w Polsce. Co oferuje i w jakiej cenie?

Jego ekran AMOLED odświeża obraz z częstotliwością na poziomie 120 Hz, a pojemność baterii w tym wycieku wynosi 4370 mAh. To ostatnie oznacza zapewne minimalną pojemność, podczas gdy ta „nominalna”, podawana tradycyjnie w oficjalnej specyfikacji, będzie wynosić 4500 mAh. Niestety tylko tyle ujawniła nam TENAA, ale przecież o Galaxy S21 FE wiemy znacznie więcej, dzięki wcześniejszym nieoficjalnym informacjom.

Czytaj też: Konkurs Samsunga #BespokeDesignedByYou – bądź kreatywny i zgarnij atrakcyjne nagrody

promocyjny plakat Galaxy S21 FE, Galaxy S21 FE, Samsung Galaxy S21 FE, wyciek Galaxy S21 FE, specyfikacja Galaxy S21 FE

Smartfon ma oferować szybkie ładowanie o mocy 45 W oraz układ Snapdragon 888 (na niektórych rynkach najprawdopodobniej pojawi się z nieznanym Exynosem), który współpracuje z 6/8 GB pamięci RAM i 128/256 GB pamięci masowej. Nad całością będzie czuwać system Android 11. Wiemy jeszcze o jego fioletowej, białej, zielonej oraz czarnej wersji kolorystycznej, które zostały ostatnio ujawnione na plakacie promocyjnym.