Reklama

Specyfikacja iQOO Neo5 Vitality Edition. Premiera już wkrótce

Nowy smartfon iQOO Neo5 Vitality Edition będzie miał swój debiut już jutro w Chinach, czyli 24 maja. My tymczasem, dzięki przeciekom, ale również samemu producentowi, wiemy mniej więcej, czego możemy się po nim spodziewać.

Przedpremierowa specyfikacja iQOO Neo5 Vitality Edition

Według źródeł sercem Neo5 Vitality Edition jest Qualcomm Snapdragon 870, który współpracuje z pamięcią RAM LPDDR5 oraz pamięcią UFS 3.1. Mówi się, że zaoferuje maksymalnie 12 GB pamięci RAM i do 256 GB pamięci wewnętrznej. Z kolei za jego zasilanie odpowie akumulator o pojemności 4500 mAh z obsługą ładowania o mocy 44 W.

Czytaj też: Jakiego iPada wybrać? iPad, iPad Air, iPad Pro – którego iPada kupić

Wyświetlacz smartfonu Neo5 VitalityEdition ma zapewnić nam lepszą widoczność podczas przebywania w świetle słonecznym, ale oprócz tego został wyposażony w tryb Hawkeye. Ten w skrócie oferuje sześcioosiową stabilizację obrazu żyroskopowego. Przechodząc w takim razie do samego ekranu, jego przekątna ma wynosić 6,57 cala, a rozdzielczość 2400 x 1080 pikseli, czyli zachowa standard FHD+. Częstotliwość odświeżania obrazu imponuje swoimi 144 Hz, ale jako że w grę wchodzi matryca LCD, producent był zmuszony do zamontowania czytnika linii papilarnych na boku.

Czytaj też: Co napędzi Samsung Galaxy S21 FE? Wyciek zdradza układ

Na pleckach modelu Neo5 Vitality Edition znajduje się potrójna konfiguracja aparatów, gdzie ten główny będzie 48-Mpx jednostką. Obok niego najpewniej znalazł się aparat ultraszerokątny o rozdzielczości 8 Mpx, a także czujnik głębi lub obiektyw makro z 2 Mpx matrycą. Natomiast przednia kamerka znajdująca się po prawej stronie w formie “dziury w ekranie” będzie pozwalać na robienie zdjęć w 16Mpx.