Reklama
aplikuj.pl

Spider-Man 2 w terminie. Co wiemy o nowej grze Insomniac?

spider-man 2

Spider-Man 2 pojawi się w terminie. Gracze zaczęli się niepokoić brakiem jakichkolwiek wieści o grze, ale deweloperzy uspokajają, że produkcja przebiega zgodnie z planem. Czego się dowiedzieliśmy o grze od czasu jej zapowiedzi?

Spider-Man 2 to pewny hit

Czy ktoś uważa inaczej? Spider-Man jest tak dobrą marką, że wszystko co zawiera pajęczaka, rozchodzi się jak raz dwa. Gdy pierwszy raz pokazano Spider-Mana na PlayStation 4 byłem zszokowany. Gra wyglądała absurdalnie dobrze i wyglądała, jak niemożliwe do spełnienia marzenie. Tymczasem wszystko się udało, a od czasu premiery oryginału poznaliśmy również historię Milesa Moralesa, która przez wielu uważana jest nawet za lepsza grę.

Czytaj też: A Plague Tale Requiem na konsolach w 40fps na specjalnych telewizorach

Gdy w sklepach pojawił się bundle zawierający PlayStation 4 i Spider-Mana, miałem wrażenie, że przy każdych odwiedzinach centrum handlowego widziałem kogoś z nową PS4 w rękach. Zamaskowany Peter Parker to potężna marka, a gracze chcą więcej. Zwiastun Spider-Man 2 to już 25 milionów wyświetleń!

Co jednak dzieje się z grą? Zwiastun nowej części pojawił się 9 września 2021 i od tej pory o grze było cicho. Studio uspokaja jednak graczy, że wszystko jest w porządku, w spokoju pracują nad grą, która zmierza do swojej premiery w 2023 roku. Na marketing jeszcze przyjdzie czas. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że gra będzie trochę mroczniejsza od poprzednich odsłon. W Spider-Man 2 powrócą anty-bohaterowie z poprzedniej części, ale również zmierzymy się z nowymi, w tym z Venomem.