WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Spider-Man w Avengers na PlayStation. A co z innymi?

Spider-Man w Avengers na PlayStation. A co z innymi?

Okazuje się, że plotki były prawdziwe. Spider-Man w Avengers na PlayStation? Pytanie jednak co z posiadaczami innych platform?

Też macie wrażenie, że słyszycie na temat Marvel’s Avengers raczej negatywne opinie? Wygląda jednak na to, że to tylko opinie hardcore’owych graczy, bo cała reszta rzuci się na tę produkcję jak szalona.

Wystarczy przypomnieć wyniki ankiety z Wielkiej Brytanii, gdzie przepytano tysiące gracze o to na jakie produkcje czekają najbardziej. Były to:

  1. Cyberpunk 2077
  2. Marvel’s Avengers
  3. Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 Remaster
  4. Dying Light 2
  5. Halo Infinite

Czytaj też: Dialogi Cyberpunk 2077 zmuszą nas do machania głową

Zdaje się, że tytuł sprzeda się zatem zaskakująco dobrze, a na pewno grze pomaga to, że jest zapowiedziana też w wersji na nową generację konsol. Jedna z wersji gry będzie jednak lepsza od reszty. Mowa tutaj o tej z PS4 i PS5.

To właśnie posiadacze sprzętów Sony będą mieli najpełniejsze doświadczenie. Spider-Man trafi ekskluzywnie do grupy grywalnych bohaterów tylko na PS4 i PS5. Edycja na PC, Xbox One, Xbox Series X oraz Google Stadia nie dostanie bohatera.

Co jest szykowane z okazji pojawienia się bohatera w wersji gry na konsole Sony? W świecie gry zostanie uruchomione wydarzenie podczas, którego jako człowiek-pająk będziemy musieli przetestować umiejętności bohatera. Twórcy obiecują wiele strojów dla postaci oraz innych sposobów na wykorzystanie go w rozgrywce. Spider-Man w Marvel’s Avengers pojawi się na początku 2021 roku. Będzie to bezpłatna postać.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News