WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Spójrzcie, co ma wspólnego elektryczny R1T i R1S Riviana z czołgiem

Spójrzcie, co ma wspólnego elektryczny R1T i R1S Riviana z czołgiem

Rivian nie przestaje ostatnio zaskakiwać i po ogłoszeniu ogromnego przypływu gotówki od inwestorów, pochwalił się właśnie możliwościami swoich elektrycznych modeli R1T oraz R1S.

Na Twitterze tego producenta pojawił się właśnie materiał ze spektakularnego manewru elektrycznego pickupa R1T. Ten dosłownie zaczął obracać się w miejscu, co jednoznacznie przywołuje na myśl możliwości czołgu. W grę nie wchodzą tutaj jednak gąsienice, a zwyczajny napęd na cztery koła.

Rivian twierdzi, że coś takiego jest w zasięgu ręki zarówno R1T, jak i SUVa R1S. Coś jednak czujemy, że tego typu wyczyn nie należy do prostych zadań, dlatego sugerujemy pozostawienie tego wyczynu profesjonalistom, ponieważ istnieje spora szansa, że amatorzy mogą szybko stracić kontrolę nad pojazdem.

Ponieważ wiemy, że pojazdy Rivian Automotive mają niesamowity moment obrotowy, olbrzymią moc, nieziemskie możliwości terenowe oraz wysoce zaawansowane układy napędu na wszystkie koła i najnowocześniejsze sterowanie trakcją, ten rodzaj manewru jest zdecydowanie możliwy.

Warto przypomnieć, że podczas gdy elektryczny pickup Rivian R1T jest planowany pod koniec przyszłego roku w kwestii pierwszych dostaw, to SUV R1S powinien pojawić się na rynku w 2021 roku.

ŹRÓDŁO: Insideevs