Reklama

Sportowy smartwatch Amazfit X zachwycił społeczność

Sportowy smartwatch Amazfit X, Sportowy smartwatch, Amazfit X, smartwatch zakrzywiony ekran, smartwatch z zakrzywionym ekranem,

Jeśli tylko rzucicie okiem na smartwatch Amazfit X, to waszą uwagę przykuje zwłaszcza jedno – futurystyczny, zakrzywiony wyświetlacz.

Amazfit X dzięki swojemu nowoczesnemu, elastycznemu wyświetlaczowi, owija się wokół nadgarstka, podczas gdy jego metalowa obudowa zapewnia mu dodatkową trwałość i połysk. Na ten moment jest on dostępny do zamówienia w kampanii na Indiegogo za 149$, co w sprzedaży detalicznej urośnie do aż 329$.

Zaskoczycie się, kiedy zdradzę, że już teraz Amazfit X zgarnął ponad 2600% pierwotnego celu, jeśli mowa o gotówkę? Twórcy chcieli bowiem jedynie 20000$, a zgromadzili ponad pół miliona dolarów w chwili pisania tego tekstu.

Amazfit X bazuje na kolorowym ekranie AMOLED o przekątnej 2,07 cala, który swoim wydłużeniem zachwyca widokiem 92-stopniowego zakrzywienia. Po stronie oprogramowania oferuje zarówno tradycyjną tarczę zegarka, jak i ponad 40 widżetów do wyboru. Bateria trzyma z kolei ponoć całe siedem dni i najwyraźniej również jest zakrzywiona.

Czytaj też: Awaria sieci Play przeszkodziła posłom w głosowaniu

Jeśli o czujniki tego smartwatcha chodzi, ten może monitorować wszystko, czego możecie oczekiwać, a więc tętno, jakość snu, przebyty dystans i inne, wśród których zachwyca odczyt poziomu tlenu we krwi. Jak to na sportowe cacko przystało, nie zabrakło różnych trybów sportowych, a nawet stosownej wodoodporności (tutaj do 50 metrów).

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News