WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Spotify Premium za darmo na 3 miesiące lub z dużą zniżką

Spotify Premium za darmo na 3 miesiące lub z dużą zniżką

Znów ruszyła długo wyczekiwana promocja na Spotify Premium dla nowych użytkowników. Aż 3 miesiące korzystania za darmo. Jednak tym razem serwis pomyślał także o tych, którzy konta mają, ale z subskrypcji kiedyś zrezygnowali.

Spotify Premium przez 3 miesiące za darmo

Do 31 grudnia nowy użytkownicy Spotify będą mogli skorzystać z fantastycznej promocji. Serwis oferuje trzymiesięczny okres próbny, podczas którego za darmo sprawdzimy, czy chcemy mieć Spotify Premium. Po założeniu nowego konta będzie można aktywować tę usługę i cieszyć się z odtwarzanych treści bez reklam, a do tego pobierać utwory na nasze urządzenie, co pozwoli słuchać ich w trybie offline. Po 3 miesiącach opłata wyniesie standardowe 19,99 zł za miesiąc.

Czytaj też: Najgorsze hasła 2020 roku – nimi nie zabezpieczycie niczego
Czytaj też: Opera dodaje funkcję odtwarzacza – jest tam Spotify i Apple Music
Czytaj też: Reklamy audio na YouTube zdecydowanie uprzykrzą nam życie

Albo za 19,99 zł za 3 miesiące

Spotify przygotowało wersję promocyjną także dla starych użytkowników. Chodzi tutaj o osoby, które kiedyś korzystały z Premium, jednak w pewnym momencie zrezygnowali z subskrypcji. By na powrót zachęcić ich do korzystania z tej płatnej usługi serwis proponuje 3 miesiące za kwotę 19,99zł. Oferta ta dotyczy jedynie osób, które z Premium zrezygnowały przed 17 października 2020 roku. Więc jeśli chcieliście teraz wyłączać subskrypcję, by załapać się na promocję to niestety – nie tym razem.

Obje wersje promocji są naprawdę atrakcyjne, zaś Spotify oferuje tak wiele różnorodnych treści, że z pewnością warto skusić się na darmowy okres lub powrót do opcji Premium.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News