Reklama

Spotify z nową promocją – 3 miesiące Premium za darmo!

Spotify ruszyło z kolejną promocją na wersję Premium serwisu. Tym razem możemy z niego skorzystać przez 3 miesiące zupełnie za darmo. Jest jednak pewien warunek.

3 miesiące Spotify Premium zupełnie za darmo

Usługa Premium na Spotify dla jednej osoby kosztuje normalnie 19,99 zł, jednak raz na jakiś czas serwis wprowadza atrakcyjne promocje, kiedy możemy zgarnąć subskrypcję za grosze, co znacznie zmniejsza miesięczne koszty. Tym razem Spotify oferuje nam Premium zupełnie za darmo na trzy miesiące, co oznacza oszczędność aż 60 zł.

By załapać się na promocję trzeba być jednak nowym klientem, więc jeśli chcecie zaoszczędzić musicie założyć nowe konto w serwisie. Pamiętajcie, że opcja dotyczy tylko planu Premium Individual, czyli tego indywidualnego.

Czytaj też: TikTok zmieni niektóre konta na prywatne
Czytaj też: Aplikacja mObywatel coraz popularniejsza. Korzysta z niej 2 mln Polaków
Czytaj też: Uber Eats – zapłać BLIKIEM a otrzymasz darmową dostawę

Oferta obowiązuje do 3 kwietnia 2021 roku. By z niej skorzystać należy podać dane do płatności podczas zakładania konta. Żadne opłaty nie zostaną pobrane przed upływem 3 miesięcy, ale Spotify chce się w ten sposób zabezpieczyć. Jeśli po tym okresie będziecie chcieli kontynuować subskrypcję to będzie ona już płatna standardowo 19,99zł. Jeśli nie – wystarczy, że anulujecie abonament i nie poniesiecie żadnych kosztów.