Sprzedaż The Walking Dead: Saints and Sinners? VR zarabia ogromne pieniądze

the walking dead

Jeśli mamy tutaj osoby twierdzące, że VR się nie rozwija, to zapraszamy do informacji na temat tego ile można zarobić na tych grach. Sektor VR rośnie w siłę z każdym rokiem.

Rynek gier VR rozwija się z roku na rok. Jego wartość stale rośnie, a gogle bezprzewodowe sprzedają się jak świeże bułeczki. A gry? Jest ich cała masa i stale zapowiadane są kolejne wielkie produkcje.

Czytaj też: Tworzenie The Medium, czyli jak stworzyć rewolucję w czasie pandemii
Czytaj też: Elasto Mania powraca! Gra trafi na konsole!
Czytaj też: Stary Znajomy Cyberpunk 2077 znowu popsuty. REDzi sugerują rozwiązanie

Sprzedaż The Walking Dead: Saints and Sinners to miliony

Jeśli ktoś zastanawia się czy w dzisiejszych czasach można zarobić na grze VR to ma odpowiedź. Skydance Interactive pochwaliło się, że ich produkcja osiągnęła przychód na poziomie 29 milionów dolarów.

Tytuł dostępny jest na wszystkie najpopularniejsze gogle VR w tym nawet na PlayStation VR czy Oculus Quest. Podano również ciekawostkę dotyczącą sprzedaży na gogle Oculus. Okazuje się, że wersja na bezprzewodowe gogle Oculus Quest sprzedała się dziesięć (!) razy lepiej niż na przewodowe, oferujące lepszą grafikę Oculus Rift oraz Oculus Rift S.

Zdaje się zatem, że jeśli producenci gogli VR pójdą w kierunku bezprzewodowych gogli, a deweloperzy będą tworzyć gry na te urządzenia to rynek VR jeszcze szybciej urośnie. A patrząc na sprzedaż The Walking Dead: Saints and Sinners można się tylko domyślać ile zarobiło takie Half-Life: Alyx czy Boneworks.

Czytaj też: Edycja kolekcjonerska Dying Light 2 wyciekła. Będzie wersja PS4 i XOne!
Czytaj też: Vicarious Visions wchłonięte przez Blizzarda. Będzie remake Diablo 2!
Czytaj też: Cena Xbox Live Gold NIE zdrożeje. Xbox słucha i porzuca pomysł