WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

SSD Kingston za darmo z wybranymi grafikami od Nvidii

Nvidia przygotowuje się powoli do premiery nowych kart graficznych. W związku z tym musi ona wyprzedać starą generację grafik, bo potem będzie ona tylko zalegała w magazynach. Właśnie dlatego firma co jakiś czas tworzy bardzo ciekawe promocje.

Najnowsza z nich dotyczy dysków SSD Kingston, które za darmo dodawane są do wybranych modeli kart. Przy zakupie GTX 1060 3 GB lub 6 GB otrzymacie A400 o pojemności 240 GB a przy zakupie GTX 1050 lub GTC 1050 Ti A400 o pojemności 120 GB. Dyski te są warte kolejno 200 zł i 120 zł więc jest to spory zysk dla kupujących, którzy nie będą musieli osobno nabywać SSD. Informowaliśmy Was o tym już wcześniej, ale dopiero teraz promocja zawitała na nasz rynek.

Czytaj też: Przy zakupie GTX 1050 Ti i 1060 otrzymacie dysk SSD od Kingston

Pamiętajcie jednak, że promocja nie obowiązuje wszędzie. Jej partnerami są Morele.net, Komputronik i X-Kom i to tam należy zakupić grafiki. Promocja jest ograniczona czasowo i będzie trwała także do wyczerpania zapasów dysków. Jeśli jednak sądzicie, że to „biznes życia” to (uwaga – protip) sprawdźcie najpierw, ile kosztują dodawane nośniki w tradycyjnej sprzedaży.

Koniec GeForce GTX? Nvidia ma przerzucić się na GeForce RTX

Źródło: Materiały prasowe