Reklama
aplikuj.pl

Star Wars Jedi: Upadły Zakon za darmo na premierę Xbox Series!

star wars jedi, game pass

Produkcja, którą pokochali nawet najbardziej wybredni fani Star Wars będzie za darmo na Xbox Series! Co trzeba zrobić, aby ją uzyskać?

Ależ bombę zrzuciło Electronic Arts wraz z Microsoftem! Podejrzewałem takie zagranie i rzeczywiście tak się stało. Star Wars Jedi będzie dostępne do pobrania za darmo.

Czytaj też: Wydajność Ryzen 5000 w grach. Jest już test nowych procesorów AMD
Czytaj też: Xbox Game Pass może wprowadzić gry z poprzednich generacji
Czytaj też: Dysk Xbox Series S prawie nie ma miejsca na gry. Jedno Call of Duty i pograne

To było do przewidzenia

Od dawna czekałem na premierę Star Wars Jedi w abonamencie EA Play (wtedy jeszcze – EA Access). Skoro będzie dostępne w czymś coś, co mam już opłacone, to nie będę kupował, aby zagrać szybciej. Gry jednak nie dodawano dość długo i zastanawiałem się, kiedy nadejdzie ten moment? W momencie, gdy ogłoszono dołączenie gier EA Play w Xbox Game Pass od razu wiedziałem – to musi być wtedy.

Czytaj też: Watch Dogs Legion na Xbox Series S to jakość poprzedniej generacji
Czytaj też: Devil May Cry 5 na nowych materiałach PS5. Demony klękają
Czytaj też: God of War Ragnarok na PS5 ma być grą roku 2021. Sorry Cyberpunk

Star Wars Jedi w Xbox Game Pass

Tak się też stało. Electronic Arts ogłosiło, iż Star Wars Jedi Upadły Zakon trafi do abonamentu EA Play, a więc też Xbox Game Pass, w dniu 10 listopada. Co jest 10 listopada? Dzień dołączenia EA Play do Xbox Game Pass oraz premiera konsol nowej generacji Xbox Series. Każdy gracz, który dołączy do obozu „zielonych” może aktywować za 4 złote abonament Xbox Game Pass. Ci co mają już go opłacony – grają za darmo.