W serialu Star Wars: Obi Wan Kenobi ma powrócić znienawidzona postać z prequeli

Jar Jar Binks w serialu o Obi Wanie, Star Wars: Obi Wan Kenobi, Jar Jar Binks powrót, Jar Jar Binks, Disney +, serial Star Wars: Obi Wan Kenobi, seriale Star Wars, Gwiezdne Wojny seriale

Kiedy ktoś zapyta fanów Gwiezdnych Wojen o najbardziej znienawidzoną postać, to najczęściej pada imię jednego z bohaterów prequeli. I choć wszyscy chcieliby o nim zapomnieć, najnowsze plotki mówią, że może powrócić w serialu Star Wars: Obi Wan Kenobi. Wiecie o kogo chodzi?

Mówi się, że najbardziej znienawidzona postać Gwiezdnych Wojen powróci w serialu Star Wars: Obi Wan Kenobi. Tak, chodzi oczywiście o Jar Jar Binksa. Według informacji Obi Wan w pewnym momencie wpadnie na dawnego znajomego z Naboo, z którym zacznie wspominać dawne przygody. Sam Jar Jar ma dostać brodę, dzięki której będziemy widzieli, że się trochę postarzał. Wątpliwe jednak, czy dostanie choć trochę rozumu.

Czy wprowadzenie tak znienawidzonej postaci jest dobrym pomysłem? Trudno powiedzieć, choć na pewno przyczyni się to do ogromnego rozgłosu w sieci. Może to taka taktyka na darmową reklamę? Na razie nie wiadomo, czy do ewentualnej roli powróciłby Ahmed Best.

https://youtu.be/lMZHBeaMmME

Wygląda więc na to, że twórcy serialu Deborah Chow i Hossein Amini, nie mają zamiaru odcinać się od prequeli i planują silnie do nich nawiązywać.

Prace na planie serialu o Obi Wanie (na razie nie znamy prawdziwego tytułu) mają ruszyć jeszcze w tym roku, więc miejmy nadzieję, że niedługo poznamy odpowiedź na pytanie, czy ta plotka jest prawdziwa.