Reklama

Stargirl w końcu debiutuje na pełnym zwiastunie serialu

Stargirl, Stargirl DC, Stargirl serial, Stargirl premiera, Brec Bassinger, DC Universe

Kampania promocyjna Stargirl trwa w najlepsze. W ciągu ostatnich tygodni dostaliśmy wiele zdjęć i teaserów zdradzających nieco szczegółów. Teraz pokazano pełny zwiastun serialu. Jest na co czekać?

Już 18 maja na platformie DC Universe zadebiutuje serial Stargirl. Fabuła skupia się na Courtney Whitmore, uczennicy liceum. Dziewczyna jest inteligentna, miła, wysportowana i bardzo popularna. Gdy jej matka wychodzi ponownie za mąż, życie Courtney wywraca się do góry nogami. Ze słonecznej Kalifornii musi przenieść się do Nebraski, gdzie czeka ją trudny proces przystosowania się do nowej szkoły i znalezienia przyjaciół. Pewnego dnia dziewczyna odkrywa, że jej ojczym był kiedyś pomocnikiem superbohatera. Postanawia pożyczyć kilka jego gadżetów i sama stać się bohaterką. Pragnie zainspirować podobnych sobie młodych herosów do walki z przestępcami. Serial ma na nowo wprowadzić tytułową bohaterkę pokazując jej historię, a także wnieść na ekran nową grupę superbohaterów – Justice Society of America.

DC wraz ze stacją The CW prowadziło naprawdę rozbudowaną i intensywną kampanie promocyjną serialu Stargirl. Dostaliśmy wiele zapowiedzi, plakaty i zdjęcia z produkcji. Mamy tylko nadzieję, że do czasu premiery nie zdradzą nam wszystkiego, bo nie będzie na co czekać.

Pierwszy sezon będzie liczył 13 odcinków i 18 maja pojawi się na platformie DC Universe. Dzień później Stargirl wyemituje też stacja The CW.

CZYTAJ TEŻ: The Eddy – Joanna Kulig w pełnym zwiastunie serialu Netflixa

W tytułowej roli wystąpi Brec Bassinger. W serialu pojawi się także: Anjelika Washington, Giancarlo Esposito, Joel McHale, Luke Wilson, Lou Ferrigno Jr., Brian Stapf, Henry Thomas, Joy Osmanski, Neil Hopkins oraz Nelson Lee.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News