WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Start imprezy BlizzCon 2019 i pierwsza sprzedaż biletów

Blizzard ujawnił właśnie wszystkie najważniejsze szczegóły na temat tegorocznej imprezy BlizzCon 2019, która odbędzie się w USA w Anaheim Convention Center. Pytanie tylko, czy po wpadce studia z zeszłego roku, kiedy to Diablo Immortal porwał wszystkich obecnych przed sceną nie tyle do okrzyków radości, ile do skierowania się do wyjścia. 

Mamy już pewność, że BlizzCon 2019 rozpocznie się 1 listopada i potrwa tradycyjnie dwa dni, czyli zakończy się już 2 listopada. Jednak należy pamiętać o wydarzeniu PreGame Festivities, które zacznie się dzień przed targami. Pierwsza sprzedaż biletów ruszy z kolei już czwartego maja. Każdy, kto zawita na tę imprezę, może liczyć na zapowiedź kolejnej gry Blizzarda (to nieoficjalne, ale jeśli nie teraz, to kiedy? Ileż można przecież jechać na dodatkach do WoWa i Hearthstone?) i wiele wydarzeń e-sportowych. A wśród nich znalazły się globalne finały Hearthstone, mistrzostwa świata w Overwatch, globalne finały serii StarCraft 2 World Championship oraz finały Mistrzostw Świata World of Warcraft Arena wraz z inauguracyjnym światowym finałem World of Warcraft Mythic Dungeon International.

Bilet gwarantuje odwiedzającemu wybór pamiątkowej kolekcjonerskiej statuetki BlizzCon (wyżej) z okazji 25-lecia Warcraft. W tym roku wyjątkową przepustką jest ta do BlizzCon Portal, która obejmuje dostęp do Darkmoon Faire podczas nowej imprezy „Night at the Faire” w przeddzień BlizzCon. Cena za zwyczajny bilet BlizzCon wynosi 229$, 550$ za BlizzCon Portal oraz 750$ za BlizzCon Benefit Dinner.

Czytaj też: Activision Blizzard płaci swoim pracownikom za śledzenie ciąży aplikacją Ovia

Źródło: VG247